Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A magántanuló részt vesz...

A magántanuló részt vesz iskolai programokban?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,nem néztem utána mert nem tudom hol kéne hogy ne baromságot találjak.Példaként úgy említeném hogy egy Magántanuló az keringőzik?Vagy ez neki így kimaradhat...?

2018. aug. 18. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolja. Azokra az órákra jár be ahova akar, azokon a programokon vesz részt, amelyiken akar.
2018. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló teljesen korrekt volt, csak megerősíteni tudom. Arra az órára és program megy be amelyikre akar, nem kötelező részt vennie rajta, de nem is zárhatják ki. Azért előre érdemes jelezni hogy meg fogsz e jeleni a programon a szervező tanár felé ill. of-d felé.
2018. aug. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülye kérdés, de melyik iskolai programon van keringő?
2018. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!