Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti nem féltek az egyetemtől?

Ti nem féltek az egyetemtől?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom, viszont félek is tőle, hogy nem fog menni, nem fogom bírni és nem fogom tudni megtanulni az anyagot.
2018. aug. 20. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2018. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
az már rég rossz ha így indulsz neki.. csak rajtad múlik, magadban kell bíznod.
2018. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
He who says he can and he who says he can't are both usually right.
2018. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem féltem mikor kezdtem. Aztán nem is ment :D

Most ősszel kezdem az új szakot, attól sem félek.

2018. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem félek, nagyon várom. Izgalmas órát fogok tartani, és figyelek arra, hogy senki ne maradjon le a csoportból. :)
2018. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem, inkább csak izgatott vagyok. Néha kicsit beparázok, de ez csak azért van, mert ismeretlen és új lesz minden, de már ezt várom egy éve, hogy végre azt tanuljam, ami érdekel.
2018. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Már nagyon várom, hogy végre elkezdődjön. Szeretem a változásokat. Hidd el, menni fog. ;)
2018. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy ott mindenki agytröszt akit felvettek. Aztán kiderült, hogy a tanulók kb 80%-a totál idióta, és csak döngeti a mellét, hogy oda jár.

Több időt kell tanulásra fordítani, keveset piálni, és nem lesz semmi baj.

2018. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább csak nem várom az egésznapos tanulást... Még élvezném a nyarat... Olyan hamar eltelt :'( Most meg megint küzdhetek a kettesekért, meg hogy ne bukjak meg.
2018. aug. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!