Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki eltudna mondani hogy...

Valaki eltudna mondani hogy egy rajz egyetemen milyen tantargyakat tanitanak? Erdekelne, hogy megis milyen es meg milyen agazatai vannak ha valki rajzra megy.

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rajz egyetem? :D

Mire gondolsz? A képzőművészeti egyetemen példáiul van rajz igen. Az mke.hu oldalon az összes tantárgyat megtalálod szakirányonként.

2018. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen kepzomuveszetre gondoltam es koszi a valaszt valojabn rajz tanrnonek szeretnek menni es kivancsi vagyok hogy megis mibol all
2018. aug. 22. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A tanár része miatt lesz pszichológia, nevelésmódszertan, esetleg önismereti és kommunikációs ismeretek meg még sok más. Rajz részénél meg gondolom rajz biztosan, esetleg színtan, stb. Filozófia is szokott lenni a legtöbb helyen. Amúgy az eltén pl vagy ahol oktatnak rajztanárit valószínűleg fent van az egész tantárgyi háló az összes kötelező és választható tantárggyal. Képzőművészeti egyetemeken, mint pl a képzőn vagy a momén nem lehet rajztanárnak tanulni, de ott is fent van minden szak tanterve legjobb tudomásom szerint.
2018. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2018. aug. 23. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!