Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőhéten lesz a Széchenyi...

Tomma kérdése:

Jövőhéten lesz a Széchenyi Egyetemen (Győrben) a rajzalkalmassági vizsgám. Tudnátok valami bíztatót mondani? Esetleg aki volt már, milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2012. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha még aktuális. akkor tudok pár dolgot, én már voltam. csak írd ide ha még érdekel...
2012. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos érdekelne igen, bár túl lettem rajta tegnap, és ahhoz képest hogy remegett a kezem XD talán nem is sikerült rosszul, de elég bizonytalan vagyok. Remélem nem fogják lepontozni. Jó gyorsan kellett csinálni, nem volt sok időnk és igazából az volt a rossz a vetületis feladatnál pl. hogy megadtak egy kockát amibe be kellett ileszteni a testet, de ez a bizonyos kocka nem volt perspektívikus szal baromi csúnyán volt megszerkesztve :S. Meg ugy igazából aki bent volt tanár baszott bármit is elmondani nekünk hogy háttér kelle stb. stb.. szóval semmi... Mivel a felvételi pontjaim bőven meglesznek így nagyon remélem, hogy nem ezen a hülyeségen fognak elhúzni :S
2012. máj. 24. 06:43
 4/5 anonim ***** válasza:

hát igen azt én sem tudom mennyire szigorúak. az első rész szerintem nem volt annyira vészes, bár nekem is remegett a kezem. nekem az árnyékolás nem volt egyértelmű, mert pl ahol én ültem onnan nézve volt vetett árnyék is de nagyon homályosan. nem tudtam mit kezdjek vele.

valóban iszonyatosan csúnya volt az a kocka, de arra gondoltam hogy ha náluk ez a színvonal, akkor csak nem lesznek annyira szigorúak. amúgy szerintem maga a feladat nagyon egyszerű volt. ilyen könnyűt még nem is csináltam előtte.

valószínűleg nem kellett sem háttér, sem tónusozás, sem árnyékszerkesztés. ezt minimum oda kellett volna írni, de amúgy aki velünk volt tanár, az elmondott mindent rendesen, és ő sem mondta hogy kellene még valami. nem is lett volna

2012. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(véletlenül elküldtem)

...szóval nem is lett volna rá elég az idő. itt csak a térlátás felmérése volt a lényeg.

na mindegy, majd meglátjuk. kíváncsi vagyok mire lesz ez elég...

2012. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!