Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális ha depressziós és...

Az normális ha depressziós és totál kimerült vagyok suliidőben?

Figyelt kérdés

17L

Gimnáziumba járok, tavaly voltam 10.-es idénről még nem tudok véleményt mondani de félek az lesz mint tavaly. Tiszta idegroncs voltam. Elég erős a gimi ahová járok és mindig az volt amikor tudtuk hogy holnap 3 Tz (mert ugye minden héten valamiből írattak folyton...) és 3 felelős óra és hát persze pont a kémiatanár sose mondott semmit arról mikor akar feleltetni vagy írattatni... persze mindig azon a napon végül mikor tele volt Tz-vel! Csak tanultam és tanultam... de még így is tele lett a bizim 4-esekkel. De a tanárt sose érdekli hogy adjon javítási lehetőséget. Mert őt nem érdekli mi lesz velünk miert neki mi ki vagyunk? Én 4-5 órákat aludtam és már volt hogy úgy kiütött hogy beteg lettem aztán azt meg bepótolni... szóval borzasztó visszagondolni mert rosszul leszek tőle. Mit kéne tennem ha egy ijen erős gimibe még jobb akarok lenni de többet is aludni? Figyelek órákon, de annyit adnak fel otthonra hogy még ha futok haza akkor se érek holnapig a végére... vagy csak én reagálom túl/betegedtem bele? Hogy...mit csináljak?


2018. szept. 3. 21:36
 1/2 A kérdező kommentje:
*bocsánat súlyos hiba: *ilyen
2018. szept. 3. 21:37
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Minek akarsz erős gimibe járni, ha nem bírod? Nem éri meg, hogy idegroncs legyél és fizikailag is belebetegedj. A 2 felvételi tárgyra egy átlagos erősségű iskolában is tudsz koncentrálni anélkül, hogy tönkremennél a fölösleges tantárgyakba.
2018. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!