Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális? Még mindig depresszi...

Normális? Még mindig depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Egy éve járok pszichoterápiára és antidepresszánst is szedek mellette, de nagy javulást még mindig nem éreztem. Szorongásos depresszióm van. Nem tudok emberekkel ismerkedni, állandóan lehangolt vagyok, stb. Mit tegyek? Ki lehet ebből gyógyulni teljesen?

2017. nov. 3. 17:54
 1/5 anonim válasza:
Privátban szívesen meg halgatlak :)
2017. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan társaságot keres akik hozzád passzolnak. Nem ártana felismerni a negatív hozzállásodat és azok következményeit, nem tudok ismerkedni. Addig mondogatod magadnak amíg tényleg nem megy. Gondolom te is látod, hogy valamit rosszul csinálsz ha nem haladsz sehova. Csináld az ellenkezőjét annak amit szoktál. Ha nem tudsz beszélni, beszélj. Még akkor is ha közben lehangolt vagy, vagy elájulsz vagy bármi. Ne a gyógyszerektől várd a csodát hanem a tetteidtől. Egyébként a problémád nem fog elmúlni pár nap alatt minimum évek. De ha semmit se teszel akkor soha.
2017. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne okíts, hanem segíts!! utolsó válaszoló
2017. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az antidepresszánstól sokkal kommunikatívabb lettem, teljesen megváltozott az életem. Én is lehangolt voltam, nem láttam reményt, hogy valaha is a társadalom normális része leszek. 2013-ban írtak fel nekem paroxetin (ssri) hatóanyagú antidepresszánst, nagyon bevált.
2017. nov. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hasi műtét segíthet a szorongáson.
2019. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!