Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A hipnózist ma már csak úgy...

A hipnózist ma már csak úgy akárki tanulhatja?

Figyelt kérdés
Pont most láttam egy 1 éves hipnózis tanfolyam hirdetést,nem kéne ehhez valami komolyabb elő végzettség vagy tanulmányok?Rozi néni a budi takarító is lehet hipnotizőr ha el megy a tanfolyamra?Tudok egy nőt aki pl zene és tánc közép iskolába vagy mi a tökömbe járt most meg hipnotizőr meg tököm tudja mikről van tanfolyamos oklevele és dolgozik is benne.

2018. szept. 8. 22:32
 1/3 A kérdező kommentje:
ez lenne a tanár [link]
2018. szept. 8. 22:34
 2/3 A kérdező kommentje:
2018. szept. 8. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulni, akárki tanulhatja:) Mindent tanulhatsz. Gyógyászati céllal megfelelő vizsgával rendelkező orvos (elsősorban pszichiáter) és pszichológus alkalmazhatja.


Az a kérdés, hogy mire szeretnéd használni? A saját közérzeted javítására szerintem nagyon jó relaxációs módszerek vannak, én már 10 éve használom őket.



(A linkelt említett emberről azt hallottam, hogy inkább úgy mesélget nem annyira gyakorlat orientált).

2018. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!