Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Karrier? 35 évesen nincs...

Karrier? 35 évesen nincs végzettségem és munkatapasztalatom!

Figyelt kérdés

A szüleim tehetősek, eddig eltartottak és most is eltartanak..szóval jól elvoltam 25 éves koromig....bejártam a világot, csajoztam, buliztam stb.


25 évesen mentem osztatlan egyetemre 5 év....és még mindig nem fejeztem be, a csúszások miatt talán idén államvizsgázhatok!


Ebből lesz valami hátrányom később? Diplomaosztó után még futhatok be karriert? Nem égő 10 év alatt elvégezni 5 évet? A diplomám ugyanolyan értékű mint aki időben végzett?


2018. szept. 16. 12:00
 1/4 A kérdező kommentje:
a diplomába szerepel hogy 10-11 évig jártam? Ha nem végül is mondhatom azt hogy 5 év alatt teljesítettem? Ennek nem lehet utána nézni?
2018. szept. 16. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Versenyhátrányod lesz, mert más 35 évesen már bő 10-14 év szakmai tapasztalattal rendelkezik. (persze nyilván egyetemtől is függ. Műszakin / orvosin szerintem ez szinte behozhatatlan hátrány, de biztos van ahol nem)


Egy interjún biztos rákérdeznek, hogy vajon mi tartott ennyi ideig.

2018. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

2004-ben diplomáztam és benne van a diplomában, hogy mettől meddig jártam. Persze ez változhatott.


De tökmindegy. A hazugság úgyis kiderül, az ilyen dolog nem marad titokban.

2018. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Nagy kérdés, hogy milyen diplomád lesz és mit akarsz majd dolgozni?


Férjem informatikai cégnél manager, és már többször bele láttam, hogy válogatja az embereit. Iszonyat sokat számít a tapasztalat és, hogy megszakítás nélkül dolgozzon valaki, és, hogy ne egyik cégtöl a másikig futkosson.

Persze, ha egy fiatal jön akinek kevés tapasztalata van azt is felveszi ha olyan embert keres aki alap feladatokat el tud látni. De persze a fizetés is jóval jóval kevesebb.

2018. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!