Néha utálom a szakom?

Figyelt kérdés
A baj, hogy erőltették egy szinten, és még ha el is tudnám fogadni, hogy "egynek nem rossz", akkor is az van bennem, hogy nem önakaratomból vagyok itt. Viszont egy szinten hálátlannak is érzem magam, mert más szívesen menne egyetemre én meg itt vagyok, igazából semmi mással nincs bajom, csak nem látom magam a szakomban. A "személyiségemmel" kell úgymond dolgoznom majd, viszont nagyon érzékeny vagyok, néha teljesen bunkó, és hirtelen haragú, makacs. Az érzések gyors lefolyásúak bennem, de intenzívek és kétlem, hogy egy pedagógiai szakon ez elfogadható lenne, és azt is tudom, hogyha a kiégésnek egy kis veszélye fent áll velem biztosan megfog történni. Igazából rájöttem, hogy egy olyan szak, amiben a személyiségem kevésbé jelentős sokkal jobban illenem hozzám. Egyáltalán van lehetőség arra, hogy ilyenre jelentkezzek át?
2018. szept. 20. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakra jársz most?


Ma már annyira nem érdekes, mi volt az első szakod. Simán válthatsz pályát már diplomásként is.

2018. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyógypedagógia
2018. szept. 20. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezt hagytam ott és pontosan azért, mert nem éreztem magaménak, de úgy az egész felsőoktatást sem, mert egy f.s és túl van misztifikálva - szerintem aki elvégzi, az tuti megzakkan, ha túl érzékeny. :D


Persze, oda jelentkezel át, ahova akarsz, mi a probléma?!

2018. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!