Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak ingyenes spanyol nyelv...

Vannak ingyenes spanyol nyelv tanfolyamok?

Figyelt kérdés

Nagyon megszeretnék tanulni spanyolul, haladó szintig, vagyis legalább addig amíg egy bonyolultabb párbeszédet letudnék folytatni valakivel.

VISZONT

Az a baj ezzel az egésszel, hogy Győrben nem találtam tanfolyamot ami ingyenes lenne, ugyanis nem tudok jelenleg kifizetni annyi pénzt nyelvtanárra meg tanfolyamokra.

(A trollkodó és kötekedő válaszolók kérem kíméljenek, segítséget szeretnék kérni és nincsen kedvem olvasni a negatív kommenteket:/, segítőknek előre is köszönöm!:D)



2018. szept. 23. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

En igy tanultam:


- megvettem a spanyol kisokost (parszaz ft)

- letoltottem a kedvenc sorozatomat spanyol nyelven magyar es spanyol feliratot is toltottem le hozza amiket kinyomtattam, es azt elemezgettem, neztem.


Eleinte az 50 perces epizodot kb. 1 honap alatt neztem meg ujra, mert minden egyes mondatnal meg kellett allitanom es elemeznem a mondatokat (kiszotarazni a szavat meg hogy mi a logikaja benne, hogy kell osszerakni egy mondatot).


De ahogy szepen lassan haladtam es bovult a szokincsem, egyre ritkabban kellett megallitanom a filmet.


Utana pedig mar eljutottam egy olyan szintre hogy kikapcsolhattam a feliratot es ugy nezhettem a filmet, csak neha kellett visszakapcsolnom.

2018. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez hasznos! Ment a zold pacsi, koszonom.:) de valahogy jobban bizom a tanarban, mint sorozatozasban. Azt inkabb gyakorlaskent nezegetnem a kiejtes szerint meg ilyenek:)
2018. szept. 23. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne, a nyelviskolák, magántanárok még fizetnek is neked azért, hogy taníthassanak téged! Le merném fogadni, hogy az okos teló ott lapul a zsebedben, arra nem sajnáltad a pénzt. Én inkább egy magyar tanfolyamot ajánlanék neked, hogy megtanulj helyesen írni! Biztos az általános sulira sem volt pénzed..............
2018. szept. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, de tuti nincs ingyenes nyelvtanfolyam, tanár.

Ha ilyenekre most nincs pénzed, akkor vegyél valamilyen könyvet, oktatócsomagot, ezek maximum 10 ezer forintok, de van olcsóbb is, 3-4 ezer forintért. Vagy menj be a könyvtárba és nézz szét ott. Az interneten is keresgélhetsz anyagokat. Ezek átmeneti megoldásként jók, amíg lesz pénzed egy olcsóbb tanárra vagy tanfolyamra.

2018. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!