Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi matek Zh milyen?

Egyetemi matek Zh milyen?

Figyelt kérdés
Csak feladatmegoldás van benne vagy létezik szóbeli, elméleti része is?

2018. okt. 2. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kurzusfüggő (ezáltal tematika, tanár és egyetem függő is).

Matematika csak egy gyűjtőnév, rengeteg területe van, nyilván némelyikből célszerűbb/könnyebb/hasznosabb az elméletet kérdezni, mint a gyakorlatot. Más területein meg pont ellenkezőleg.

De erre nincs általános válasz.

2018. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen. Egyetem, kar, szak függő.


Egy óvónői basic matek a közelében sincs a mérnököktől elvártnak.


Nekünk is volt matek alap, deriválni, integrálni kellett, de vizsgán jóarc volt a tanár. Kombináltan vizsgáztatott, írásbeli, ha nem lett meg vagy jobb jegyet akartál akkor szóban kérdezett 1-2 dolgot.

2018. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előre ki szokták hirdetni, hogy milyen típusú feladatok várhatók a zh-ban. Nálunk volt olyan tárgy, ahol elmélet is volt benne, és előre meg volt adva, hogy a pontok hány %-a fog elméletből származni. De ez zh-n nem jellemző, írásbeli vizsgán annál inkább. Szóbeli zh-ról még nem hallottam :-)
2018. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%-a megbukik ,nagyon nehéz. Sokan veszik meg belőlük a vizsgát pl.: Sze
2018. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!