Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulási eredmény, komolyabb...

Tanulási eredmény, komolyabb változás?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van valaki, aki eddig leszrta a tanulást, nem érdekelte, nem volt sose jó tanuló, sose birt 5-10percnél tovább egy könyv felett ülni,és valamilyen motiváció hatására elkezdett tanulni, szinte kitűnő tanuló lett.

Ti ismertek ilyen embert? Szerintetek lehetséges az ekkora változás a tanulmányi eredmények terén?


2018. okt. 2. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerek senki ilyet, de miért ne lehetne? Az akarat és a motiváció nagyon sok mindenre képes.
2018. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, én. 2 egyetemről buktam ki, 15 év alatt nem jutottam el a diplomáig, állandóan csak csúsztam, rinyáltam, minden állami félévem elment a semmire. Aztán inkább dolgozni kezdtem, ott sem nagy sikereket elérve.


És egyszer elkezdtem önismerettel foglalkozni, és akkor rájöttem mi akarok lenni, mi az, amit szívvel-lélekkel csinálok és minden megváltozott. 4.7 vagyok egy nem egyszerű szakon, és imádom.


A saját példámban a "miért" hiányzott., na meg benőtt a fejem lágya :)

2018. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!