Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki jó pontszámot ért el az...

Aki jó pontszámot ért el az emelt kémia szóbelin az hogy tanult rá?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megbotlott az őszi emelt, és bajban vagyok mert akkor nem kell mennem megint májusban ha jól sikerül, ahhoz pedig olyan 45 pont körüli szóbeli kell :(

2018. okt. 20. 19:17
 1/2 A kérdező kommentje:
lol, látom mindenkinek olyan csudajól szokott sikerülni xD
2018. dec. 1. 23:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kétszer szóbeliztem, először 50 pont lett (akkor elrontottam az írásbelit), aztán másodikra 46 pont lett (akkor sikerült mondanom egy baromságot).


Nos, nem igazán készültem rá máshogy, mint az írásbelire. A magyarázatokat általában hangosan mondtam fel magamnak, hogy biztosan értsem azt, amiről beszélek.

Aztán a youtube-on vannak fenn kísérletes videók, azokat néztem meg szóbeli előtt és nekem nagyon sokat segítettek.

2018. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!