Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell ahoz végzettség hogy...

Kell ahoz végzettség hogy magántanár legyek?

Figyelt kérdés
A kérdés konkrétan az hogy kell akármilyen végzettség ahoz hogy hirdessem magam mint magántanár ? Úgy értem hogy házhoz megyek és ott tanítanék nem iskolákban meg stb . csak nyelvvizsgám lenne de tanári képesítésem meg nem ? Én például ritka vagy éppenségel holt nyelveket tanítanék az érdeklődőknek . pl:. ír,skót,feröeri,számi nyelvek,gall,gutnish stb , ez lehetséges lenne ? Válaszokat előre is köszönöm. :)

2018. okt. 27. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem használhatod a "tanár" szót, de hirdethetsz úgy, hogy ezekből a nyelvekből vállalsz korrepetálást. Akit érdekel, az akkor is megkeres, ha nem tanárként hirdeted magad.
2018. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint lehet úgyis hirdetni magam hogy "XY vagyok és ezeket a nyelveket tanítom : ...... x összegért/ óra " De azt nem írom hogy tanár vagyok ?
2018. okt. 27. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

1: Igen, kell.

2: Az isten óvjon bárkit attól, hogy a te tanítványod legyen! Pontosan meg se számoltam, mennyi hibát vétettél itt, de kb. 20 hiba van az írásodban.

2018. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdés még adott . Válaszokat előre is köszönöm.
2018. okt. 29. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a 3. választ.
2018. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi hogy igen / nem , nem teljes válasz , indokoljátok meg , sértegetést mellőzni . Válaszokat előre is köszönöm :D
2018. okt. 29. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Sértegetés?

Írd le légy szíves a 20 hibát, amit a kiírásodban elkövettél, és javítsd ki.

Utána majd beszélhetünk róla, hogy sértés volt-e.


Ezen kívül egy tanártól annyi önállóságot MINIMUM el lehet várni, hogy utánajár a dolgoknak, nem másra vár.

Meg persze egy nyelvtanártól a hibátlan magyarságot is el lehet várni. Akinek ez nem megy, az NE MENJEN tanárnak!

2018. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat még mindig várok.
2019. jan. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!