Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angol magántanár akarok...

Ha angol magántanár akarok lenni, ahhoz kell valamilyen végzettség?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
de hogy is nem kell. én is tanítok gyerekeket a lakásomban. angolt,németet,franciát és közép fokon spanyolul is tudok:)
2016. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mivel tud többet egy tanári végzettségű ember, mint egy angolul tudó?
2016. aug. 27. 22:40
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
A hivatalos, rendszeres, minőségi tanítás, és a "megmutatom hogy kell csinálni" jellegű segítség között azért van eltérés. Egy pedagógus gyakorlottabban tudja tartani az órát, ismeri a hatékony módszereket, talán jobban kezeli az embereket, sokkal jobban ismeri a tananyagot (még ha folyékonyan is beszélsz angolul a hétköznapban, az nem ugyanaz, a tananyagot kívülről kennéd-vágnád), nem utolsó sorban jobban tudja, mik a követelmények, amiket nyelvvizsgához teljesíteni kell, és így már konkrét tervet tud készíteni arra, hogy mit tanítson.
2016. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem, tehát semmi. Csak mert te alapból feltételezed mindezek hiányát egy végzettség nélküli esetében, attól még nem válik valósággá. Mindenesetre sok magántanár hirdeti magát más végzettséggel, szóval ezért kérdezem.
2016. aug. 27. 23:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát honnan máshonnan tudnád? nyilván tapasztalatod még nincs, mert nem vagy angol magántanár. Ha a rokonaid azok is, és látsz dolgokat, az még nem ugyanaz, mintha egy képzés keretei között elvégezted volna. Az meg teljesen más tészta, ha neked biológiatanár végzettséged van.
2016. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
nem a papír a lényeg hanem a tudás és a tapasztalan..;) első voltam
2016. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Jó, azt én elhiszem, hogy tudnátok tanítani, akár hatékonyan is, csak próbáltam megmagyarázni, miért kellhetne, ha kéne. A jogszabályokat most nem tudom, de ugye ez itt Magyarország. :D Az biztos, hogy csak jobb lehet, ha valakinek van végzettsége is mellé.
2016. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
ahogy írtam az előbb is... nem a papír a lényeg én 4 nyelven beszélek + a anyanyelv. Továbbra is szigorúan ez a véleményem!Sokan járnak hozzám tanulni és ez nem véletlen... A Magyarország törvényeire meg szarok rá.
2016. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Lehet papírod ha nem tudom merre van az előre!
2016. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát a magánoktatásra nem vonatkoznak a jogszabályok ugyebár. (bár lehet, hogy van hivatalos módja is)

A kérdésem inkább arra irányult, hogy mennyiben jelent hátrányt a keresettség szempontjából. Mennyire veszik a magántanárkeresők figyelembe a végzettséget?

2016. aug. 27. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!