Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdeklődöm, hányadik sikertele...

Vad Istvánné kérdése:

Érdeklődöm, hányadik sikertelen forgalmi vizsga, - (B kategória ) után kötelező a pszihológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés

#veszteség #PÁV #Köszönöm a sűrgős választ #sűrget az idő #csak napjaim vannak
2016. aug. 6. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5.-dik után. Válts oktatót vagy ha megbízol benne akkor sok(!) plusz órát vegyél. Feleslegesen ne fizesd a vizsgadíjat.
2016. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5. után szükséges. De én javaslom hogy gondoljátok végig az oktatóddal hogy tulajdonképpen mi az a hiba amit elkövetsz amiért mindig megbuksz. Ha mindig ugyan azt gyakoroljátok akkor hagyd az egészet, keress egy másik oktatót, de ha úgy látod akár iskolát is válthatsz akkor vegyél inkább 10 pót órát csak hogy egymáshoz szokjatok és hozzászokj a másik autóhoz és kérd ki annak az oktatódnak a véleményét hogy alkalmas vagy-e a vizsgára vagy még nem árt a gyakorlás. Inkább pót órára költsél többet mint a vizsgára mert 5 után PÁV-ra is kell menned és utána még rosszabb lesz a forgalmi.
2016. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EgriPeet válasza:
100%
Az 5. Sikertelen vizsga után. Engem 6x rántottak el. Voltam Pávon, ott megkérdezték, hogy jutottam el odáig, mert jól vezetek. Hetedik alkalommal a lehető legszakadt cuccokban mentem vizsgázni és lássatok csodát! A hincutok pénzt akartak, nem kaptak.
2016. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Sajnos jól látják a hozzászólók. A vizsga pénzlehúzásra megy. Az oktatók meg hallgatnak, mert addig mig a NKH felrakja hogy egyes oktatók álltal oktatottak hány százalék arányban buknak meg a vizsgán, addig a kenyerükről van szó. Néha nagyon kilóg a lóláb a vizsgán. Mi az hogy lassan ment a vasúti átjáró előtt? A másiknak meg az a baja hogy miért nem lassított előtte? Sajnos szubjektív a vizsga, és nincs dokumentálva. Tartsál ki!
2016. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!