Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Kossuth Lajos...

A Debreceni Kossuth Lajos gimnáziumban milyen szakkörök vannak?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék jelentkezni, de kiváncsi lennék a szakkörökre..

2018. nov. 20. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha oda jártok, le tudnátok írni a véleményeteket? Csak kiváncsiságból:)
2018. nov. 20. 22:57
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én Kossuthos vagyok és műszakis. A szakkörök azok függenek a szakodtól és a választott nyelveidtől. Én például első német nyelves vagyok és lehet menni innen német színjátszó szakkörre (Göethés) és weboldal szerkesztőnek, amolyan újság szerűbe
2018. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%

*még az előző vagyok.

Nekünk van matek szakkör, illetve fizika. Mindkettő versenyre készít fel és fizikából vannak kötelező versenyek, de ettől nem kell megijedni.

Ha jól tudom most is (nyolcadik évfolyamon) jogi& gazdasági, műszaki& biosz-kém (ezekre fél osztályokat vesznek fel és így kerülnek osztályba☝) és nyelvi előkészítőst.

A Kossuthos légkör nagyon furcsa volt nekem elsőre, mert kifinomult érzést ad vagy nem tudom, hogyan mondjam. Nem akarok mézes madzag lenni, de én imádom az iskolát. Nagyon jók a tanárok többsége és még egyezkedni is lehet velük sokszor, DE a kistanárok más tészták. Az évnyitón azt mondták, hogy Kossuthosnak lenni nem csak egy dolog, hanem egy életérzés, egy hova tartozás. Érdekes, de itt az emberek tényleg segíteni akarják egymást. Én csak ajánlani tudom. Bármilyen kérdésed van írj bátran. Sok sikert a felvételihez💕

2018. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!