Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösség miatt váltottatok...

Közösség miatt váltottatok már szakot/egyetemet?

Figyelt kérdés
Csak páran vagyunk a szakon, de borzasztó a közösség, csupa rosszindulatú, gonosz, pletykás emberből áll. Egyre gyakrabban érzem azt, hogy ott szeretném hagyni, viszont ilyen szak csak egy van az országban. Mit lenne érdemes tenni? Köszönöm előre is!
2018. nov. 22. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még is mit tanulsz? :O Neked kell mérlegelni, hogy szereted e annyira azt amit tanulsz hogy X évig eltud-e viselni ezeket az embereket magad körül. Megéri? Látod magadat a jövőben ahogy ezzel foglalkozol?
2018. nov. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
Ne is haragudj, de nem vagy véletlenül aspergeres? Nagyon nehéz elhinni, hogy mindenki gonosz, rosszindulatú azon a szakon és vagy te, aki egy normális, elviselhető és szerethető ember. Lehet hiperérzékeny vagy és mindent félreértesz, én sajnos ismerek ilyen embert és nem igazán kedvelem, nagyon irritál. Egy közösségben tudni kell alkalmazkodni, együttműködni, tűrni és elviselni, hogy nem vagyunk egyformák. Ha sértegetnek, természetesen szemtől szembe megbeszélni, rákérdezni, mi a gond. Ha változtatnál a hozzáállásodon és nem csak keaeregnél, hidd el, másképp látnád ezt a helyzetet. Te milyen ember vagy szerinted? Jó társaság? Egy pozitív ember, aki örül, hogy azt tanulhatja, amit szeret? Az életben sokszor lesz még előtted akadály, megoldandó feladat, nem lehet mindig hátat fordítani és eliszkolni. A munkahelyeidet sem váltogathatod majd három havonta, ha épp nem szimpatikusak a kollégák. Nézz egy kicsit magadba, ahogy te viselkedsz, ahogy hozzá állsz másokhoz, azt kapod vissza is.
2018. nov. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy váltottam. Lesz.rom milyen a közösség. Én vagyok a közösség. :)
2018. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem. Azért lenne más a jövőben a foglalkozásod, mert a szomszéd széken "Pistike" nem szimpi? Hány éves vagy, 8?
2018. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!