Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-BTK Vizsgaidopontok?

ELTE-BTK Vizsgaidopontok?

Figyelt kérdés

Sajnos tobb olyan vizsgaidopont is megvan adva, hogy nehezebb targyak elso idopontjai egymas utani napokon vannak, es csak 2 idopont van megadva mindkettobol osszesen.

Az egyik targyam jan 16. a masik jan 17.

A jan 16.-ost nem tudom felvenni mashova, mert az utolso idopont az jan 30. es az UV-nak van hirdetve, igy gondolom arra elsokent nem is jelentkezhetek, es ha bukok rajta akkor buktam a targyat is.

A jan 17.-est tudnam atteni jan 24.-re, es igy lenne idom a ket vizsga kozott, de abbol viszont az szinten az utolso idopont.. szoval ha nem sikerul akkor buknam a targyat? Mert olvastam valahol olyasmit, hogy minden targybol 3 idopontot kell meghirdetni, es ha legalabb 1 valaki megbukik, akkor kell utovizsgat hirdetni, de most osszezavarodtam.

Valaki elmagyarazna nekem? Nem szeretnem mind a 6 vizsgam 2 het alatt letudni, mert nem lenne pihenonap/rakeszulonap 2 vizsga kozott..


2018. nov. 30. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el most tanulni a vizsgákra. Nem az előző 2 napon kell megtanulni mindent.
2018. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kerdes, termeszetesen mar tanulok a vizsgakra, de szeretnek mindegyik elott par napot, amikor csak arra az egy vizsgara nezek at mindent.

Koszonom a hihetetlenul hasznos es egyaltalan nem lekezelo valaszod!

2018. nov. 30. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon is hasznos tanácsot adtam, és semennyire se szántam lekezelőnek. A BTK-n vagyok tanár, szóval gondolom ennyi tanácsot talán még elfogadsz.
2018. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es meg mindig semmi koze nincs annak ahhoz amit kerdeztem...
2018. nov. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!