Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erettsegizhetek olyan tárgyból...

Erettsegizhetek olyan tárgyból, amit csak 8. -ig tanultam iskolai szinten?

Figyelt kérdés
Szakmát tanulok jelenleg, 10.es vagyok. nincs biologiam, kemiam. Viszont én lehet ebbe az irányba szeretnék tovább tanulni. Külön tanarnal készülnek fel. Ez így lehetséges?
2018. dec. 4. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2018. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hallottam olyat, hogy csak akkor lehet, ha az érettségi előtt 2 évig tanultam iskolai szinten is az adott tantárgyat.

Ez akkor nem igaz?

2018. dec. 4. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem így konkrétan nem igaz, hogy előtte két évben. Infó meg föci pl. 10.-ig van gimikben, mégis lehet 12.-ben érettségizni belőlük.


Én olyasmiről tudok, hogy legalább két évig kell tanulnod azt a tárgyat, de nem tudom, hogy középsuliban, vagy általános is jó-e, szóval azért érdemes utánakérdezni.

2018. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztályozó vizsgát kell tenni annak az iskolának a helyi tanterve alapján, méghozzá minden évfolyamból, ahol érettségizni akarsz.
2019. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!