Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Masszőr szeretnék lenni de...

Zollot kérdése:

Masszőr szeretnék lenni de nincs érettségim kell hozzá?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem igen. Sőt, ehhez komoly anatómiai tudás sem ártana, hogy ne tegyél kárt. Nem elég csak nyomogatni valakit.
2018. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kell hozzá érettségi.
2018. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Tényleg kell hozzá anatómia. Érettségi is , én úgy tudom.
2018. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bármilyen szakma,tanfolyam elvégzéséhez kell az érettségi.Mindig elkérik,anélkül be sem iratkozhatsz..
2018. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régebben nem kellett, kb 5-10 éve. De ma már biztos, hogy kell.

Ha igazán eltökélt vagy, a helyedben én külföldön próbálnám meg, persze jóval drább, és nyelvtudás is kell, de nem tudok jobbat. Max azt, ha lemondanál a maszőr tanfolyamról, vagy leérettségiznél.

2018. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utazzon külföldre drágán, hogy megússzon egy olyan alap dolgot, mint az érettségi és utána így lásson el embereket? Remek tanács!
2018. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Igen, kell

(Amgy nem mindenhez kell, mint szakács, pincér meg még pár, nem kér.)

2018. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!