Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csinaljak?

Nem tudom mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mihez kezdjek az eletemmel. Eljottem egy olyan szakra, ami nagyon nem jott be szoval kiszeretnek iratkozni, de nem tudom mihez kezdhetnekbmagammal. Sseretnek valami szakmat kitanulni, de a legtobb ingywnes kepzes az szeptemberben indul. En meg itt vagyok fent pesten es haza menni nem szeretnek, de erettsegivel nem tudnek sehol elhelyezkedni. Mit kellene csinalnom? Kerlek segitsetek, adjatok otleteket.

2018. dec. 12. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk tanulj idegen nyelvet. Aztán majd ősztől jelentkezel okj-ra.

De érdemes érdeklődni az adott intézményben, mert van ahol indítanak tavasszal is képzést, vagy be lehet kapcsolódni utólag.

A főiskolák is indítanak mostanában 2 éves felsőfokú szakképesítést, ott is érdemes lehet körülnézni.

Erről a felvi-n megtalálsz mindent.

2018. dec. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!