Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha csak a...

Mennyire gáz, ha csak a bulizás miatt kezdtem el az egyetemet?

Figyelt kérdés

Úgy értem én csak inni,bulizni,csajozni akartam.


Úgy gondoltam,hogy munka mellett,most a huszas éveim végén mégegyszer utoljára kibulizom magamat.


Az igaz,hogy a vizsgák előtt egy tantárgyból magajánlották az ötöst,de a többiből súlytalannak érzem magamat.


Viszont most januárban jönnek majd a vizsgák és eléggé aggódok.



2018. dec. 25. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Drága buli ... van olyan kar, ahol már 3-400 ezer forint egy félév. Te ingyen járhatsz, és kidobod a kukába. Ez aztán a felnőttes hozzáállás! Szánalmas.
2018. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azon gondolkoztam még,hogy ez a félév kuka számomra.


Viszont utána passzíváltathatom magamat

1-2 félévre és közben ugyanúgy eljárnék bulizni, igénybe venném az egyetemi táborokat stb.


Aztán mondjuk 2 passzív félév után kiiratkozok és visszafizetek egy aktív félévet.

2018. dec. 25. 21:09
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen egysejtű bennszülöttek miatt tartunk ott ahol. "éN cSaK iNnI, bUlIzNi, CsAjOzNi AkArTaM".. Foglalod a ki..aszott helyet más normális tanulóktól, mert majdnem 30 évesen itt fogyatékoskodsz. Grat haver, sokra vitted. Egy kész közhely vagy.
2018. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Naa ez nem volt szép 13.válaszoló.

Különben nem hiszem,hogy egysejtű bennszülött lennék,tény hogy lusta vagyok,de ezt el is ismerem.


Megvan a magamhoz való eszem és tehetségem, és ha ez párosul némi tanulással,akkor igazából bármit el tudok érni.


Anno mikor érettségiztem minimális tanulással,magyar nyelv és irodalomból mindkét tantárgyból évfolyalyam első lettem(95-97%-os eredménnyel).


Főleg ennek az eredménynek köszönhetően lettem ösztöndíjas az egyetemen.

Most az első félévben vizsgák előtt pedig egy tantárgyból már meg is ajánlották az ötöst.


Tisztában vagyok vele,hogy ez nem nagy eredmény,de nem hiszem,hogy megérdemelném az egysejtű titulust.


Ellenben Kellemes ünnepeket kívánok!

2018. dec. 27. 17:19
 15/18 anonim ***** válasza:
A tehetség, amivel születsz, nem a te érdemed. Olyan, mint a szemed színe. A tetteid viszont igen, azok téged jellemeznek. Azok pedig ebben az esetben értékelhetetlen. Sajnálom azt aki miattad nem jutott be.
2018. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Minden tiszteletem ellenére,de csak annyit tudsz rólam 13.válaszóló,hogy valószínűleg tehetséges, ám de lusta ember vagyok.


Pár mondat után megitélsz pedig nem is ismersz, fogalmad sincs,hogy ki vagyok.


A tetteim alapján ítélsz meg, pedig fogalmad sincs milyen tetteim, jó cselekedeteim voltak( csak annyit tudsz rólam hogy szeretek inni,bulizni,csajozni)


Én nem ítélkezek feletted,nem ítéllek el a stílusod miatt,mivel nem is ismerlek.Lehetséges,hogy a való életben még kedvelnélek is.


Szóval minden jót!

2018. dec. 27. 19:14
 17/18 A kérdező kommentje:

Jobban belegondolva a lustaság az én szemszögemből nézve relatív.

Mivel a házvásarlásom előtt sokáig két munkahelyem volt egyszerre.Akkor volt egy célom amiért foggal körömmel "kapartam".


Most hogy megvan a házam(egy kis ház 20km-re az egyetemtől és attól a várostól amit szeretek)számomra most a lazítás ideje jött el.


Most csak egy főállásom van.És igen mellette iskolába is járok, ahol a szaktársakkal gyakorta jókat bulizunk.

2018. dec. 27. 19:30
 18/18 anonim ***** válasza:

#13-as vagyok..


Mégis mi alapján ítéljünk meg, ha nem a tetteid alapján? Nem a szavak számítanak, hanem a tettek. Az, hogy állítólag nem vagy olyan "egysejtű", mint amilyennek leírtalak, mert ilyen meg olyan eredményeid lettek az érettségin, arra azt mondom, hogy oké, nagyon f. asza, de mi értelme volt az eredménynek, ha - miután azzal felvettek - elcseszed az egészet? Ha úgy érzed, elértél mindent amit elakartál és büszke vagy magadra és úgy érzed megérdemled a pihenést, oké. Pihenj, de ne más kárára, hogy elveszed mástól a helyet. Lehet az egyetemet okosan is csinálni, mint pl én: van buli és van tanulás. Ösztöndíjas vagyok és emellett mindig be tudok minden hétre iktatni valamit a haverokkal. Csináld úgy, hogy közben ne cseszd el. Nem lehetetlen.

2018. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!