Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás és menedzsment az...

Gazdálkodás és menedzsment az tényleg büfészak?

Figyelt kérdés
BGF-en szeretném tanulni
2010. jún. 28. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Eléggé annak hangzik, miért választanád?
2010. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Hát szerintem nem, kb ugyanolyan, mint a pénzügy-számvitel.

A büfészak az andragógia

2010. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem az.

Andragógia se büfészak.

2010. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sztem vhol nagyon is az, sokan gondolják így, és van benne némi igazság(mármint az andragógia, előzőnek)
2010. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

gazd mendzsment??? oda járok, és nagyon nem büfészak!!! csomóan peregnek ki, sokat kell tanulni, és ha nem tudsz számolni, hülye vagy a matekhoz, akk esélyed sincs elvégezni!!!

míg egy büfészakot gyakorlatilag bárki eltud, aki képes seggelni

2010. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Büfészak mi? Én is gazdos vagyok -csak vidéken-, 40en indultunk és 20an vagyunk a passzívosokkal. Fele csoportom még 2. féléves tárgyakkal küszködnek -úgy hogy most leszünk 5.félévesek-, pedig van olyan közte aki fejben számol egész nagy mértékben, úgyhogy a matek odaülős, viszont valóban vannak mellette olyan tárgyak amihez nem kell nagy ész, pl üzleti etikett, meg vállalati pszihológia meg hasonlók. De ha te oda szeretnél jelentkezni akkor biztos menni fog.
2010. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

neked váll pszicho meg ilyenek vannak??

nekem ami tölteléktárgy az üzleti kommunikáció, tanulás és kutatásmódszertan, gazdasági jog stb ... de itt ezekből is nálunk minimum 1szer megbuktatták a német, egyedül a tan.kut volt nekünk beadandó, azt a legrosszabbak is megúszták egy kettessel.

2010. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
előző vagyok: azért ilyenkor felmegy bennem a pumpa mikor vki kérdi h ez büfészak-e :D
2010. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
nem akartam felsorolni mindet, azok is voltak amiket te írtál, mondjuk én még csak most veszem fel a kutatásmódszertant meg a 3. jogot, lehet ez a gazd.jog sose tudtam a pontos nevüket :D
2010. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
ja a beadandókhoz meg annyit,hogy nálunk már vagy 15 volt, amit elő is kellett adni, szerepeltetnek állandóan a nép előtt hogy idézzek "Majd az államvizsgán meg is kéne tudni szólalni" Pedig sztem nem azon múlik az hogy meg tudsz e szólalni hogy mered e mondani, hanem hogy tudod e vagy nem.
2010. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!