Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás és menedzsment az...

Gazdálkodás és menedzsment az tényleg büfészak?

Figyelt kérdés
BGF-en szeretném tanulni
2010. jún. 28. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

igen, nálunk a beszéd üzleti etikán volt jellemző, mondták a csop társak, szerencse h nem vettem fel az idén, sztem meg sem tudtam volna szólalni :)

lehet tényleg muszáj megtanulnunk beszélni, gondolom a fellépésünk végett, határozottságra igyekeznek sztem ezzel tanítani, elvégre felsővezetőket akarnak belőlünk képezni, multiknál stb, ez a gazd menedzsment :S:D

2010. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
szerintem egyik gazdasagi szak sem bufeszak. azert eleg kemenyen szamonkerik a kozdazdasagtant, statisztikat, gazd.mat.ot, jogot,stb. emellett persze vannak konnyebb targyak, de gondolom az minden szakon van...
2010. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Az összes gazdász szak büfészak...talán a pénzügy nem annyira,de oda se kell észkombájnnak lenni...

Mérnöki képzések magasan verik az összes ilyen kamuszakot...

Na,majd sok sikert a való életben! :DP

2016. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy beírtad a buta kis gondolatodat, utolsó. Menj vissza a többi arrogáns, hülye mérnök közé wow-ozni, az a szinteteknek való. :)
2016. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tudom,fáj az igazság,de ti sajnos csak titkárnőknek lesztek jók,míg mi komoly dolgokat tervezünk...értéktelen a papírotok,igazából semmihez nem értetek,csak olyan jól hangzik,hogy ti mánágerek meg mittudomén milyen asszisztensek lesztek...

Egy Bme-n már az első félévben kihullanak az ilyen semmirekellők,de sok sikert a büfépapírotokhoz! (:

2016. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen butákat. Idejönnek bizonygatni, egy anonym oldalra, hogy ők mennyivel királyabbak, mint mások. Hát mondjad a butaságaidat, engem tökre nem érdekel, szerintem mást se. Én tökéletesen el vagyok a mostani munkahelyemen, jól keresek, szeretem azt amit csinálok, teljesen megfelelő életem. Ha neked ettől lesz a jobb a szánalmas kis életed, hogy trollkodsz, és magadat Istennek képzelve másokat leszólsz, tegyed, kit érdekel. :D
2016. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem képzelem magam istennek...

Csak szimplán semmit nem ér a munkátok...de hát ilyen kamuszakosok is kellenek,mint te...és elvileg majd ti fogtok irányítani,akik semmit se tudtok a szakmáról...lol!

2016. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igazából tök feleslegesen mondanám el, hogy a társadalom és egy vállalat hogyan épül fel. A munkamegosztás elvéről is feleslegesen beszélnék, egyszerűen nem értenéd meg.


A BME-t pedig istenítheted, meg magadat is, de elmondom, hogy az egy kalap sz*r egyetem. Ha már elitnek akarod képzelni magad, akkor minimum egy MIT, Harvard, Oxford -ot kellene tudni felmutatni, vagy egy más ivy league iskolát, akkor hiteles lenne amit mondanál. A nagyobb egyetemi rangsorokban benne sincs a BME, még a szerb (!) FTN-is szerepel egy-egy rangsorban, mint a BME.


Igazából nem ez a lényeg. A szomorú dolog az, hogy képes vagy egy ultra gáz oldalon (ami kérdésekre épül, és valójában nem egy fórum), névtelenül, több éves kérdéseket kutatva, beírni az arrogáns, kötözködő hülyeségedet. Ez egy több mint 5 éve kiírt kérdés. Az a baj, hogy nagyon sok ilyen szerencsétlen emberke van mint te, akiknek ez jelent kompenzációt az szánalmas kis életében.


További jó egyetemi szak leszólogatást, ha neked ez a kikapcsolódás, akkor csináld. Elérni nem érsz el vele semmit, de biztosan boldoggá tud tenni. : )

2016. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jó,nyilván szar neked,hogy valami kodó vagy hasonló kamuiskolán tanulsz/tanultál,de sajnos ez az igazság.Nemsokára sütheted a hambit a mekiben...bár anyuciapuci biztos ezt nem hagyja/hagyta...

Nyilván te kisujjból elvégeznél egy Bme gépészt/infot/építőt/villanyt,bocsi. XD

Majd csak kihal egyszer a nyavalyás fajtád és értelmes emberek fognak vezetői pozikat betölteni...Az egyetemek pedig amiket felsoroltál szét vannak pénzelve...ezzel az erővel a Corvinus jobb,mint a Bme... XD

Bár a hasonlatod is egy 5 éves gyerek szintjét veri... XDXDXD

Na,sok sikert a kamuszakodhoz és a kamu életedhez...anyucipénzeltje!

2016. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!