Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motiválatlannak érzem magam,...

Motiválatlannak érzem magam, és nem tudom mit csináljak, de nagyon kétsegbe vagyok esve (vizsgaidőszak)?

Figyelt kérdés

Szóval ez a második BA-m, egyet màr elvégeztem, de az otthoni elvárás volt, most a saját utam járom. Diákmunkázom végig, koliban lakom, így kijövök a hónapbam, nincs beleszólása az otthoniaknak, hogy mit csinálok. Harmadik féléves vagyok. Azt hiszem nagyon elfáradtam már a suli-munka körforgasba., es motiválatlannak erzem magam. Nem tudom mit csináljak. Ma pihentem, voltam hosszu kutyasétáltatáson, sajnos nem vállt be, nem lettem motiváltabb...

Ti ilyenkor mit csináltok?

Kerlek segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve, és azt sem tudom kitől kérhetnék tanácsot....


2019. jan. 5. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én minden ilyen mélyponton megnézem, milyen állások vannak, hol dolgozhatok majd vele, milyenek lesznek a hétköznapjaim, ha elvégeztem, milyen lesz a munkám, stb. Akármi, ami miatt egyáltalán elkezdtem. 1 ilyen óra a neten, képek és videók kollégákról, akik már előrébb járnak az úton, és alig várom a végét. Engedd bele magad mélyen az érzésbe, milyen lesz átvenni a diplomád és elhelyezkedni abban, amit magadért csinálsz!
2019. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az embert 2 dolog motiválja: a vágy és a félelem. Én nem szeretek félni (bár ez erősebb érzés sokszor), nem ijesztgetem magam, hogy elbukok mindent. A vágyat szoktam szítani, ahogy már írtam is :) Te mire vágysz?
2019. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!