Szak vagy főiskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 11.-es gimnazista vagyok 2 nyelvet tanulok,

általánosban jól tanultam viszont ahogy gimibe kerültem ez romlott.

Nem vagyok jó tanuló ami érdekel abból jó jegyeket hozok de például a töri amit idegen nyelven tanulok abból örülök ha megvan a 2-es

Anyukám egyedül nevel mert apukámat elvesztettem 7 éves koromban

Anya nagyon szeretné ha tovább tanulnék külföldön, mert van egy ilyen lehetőség de én nem szeretnék tovább tanulni

Nem akarok itt hagyni mindent és mindenkit + ha megvan az érettségim akkor szeretnék valami hasznos szakmát tanulni sok dolog is van ami érdekelne

De mindenki azt mondja nekem hogy egy szakmából nem fogok megélni és hogy ma már szégyen ha valaki nem diplomás ember

Nektek mi a véleményetek?



2019. jan. 6. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, amit mondanak, butaság. Diploma nélkül is lehet jól keresni, és egyáltalán nem szégyen, ha valakinek nincs diplomája.
2019. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudnék egész életemben egy irodában ülni vagy bármi más, szeretek dolgozni, ilyen közegben nőttem fel, esetleg tudnátok mondani olyan szakmát amivel normálisan meg lehet élni? 🤔
2019. jan. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!