Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen UV-t fel lehet...

Egyetemen UV-t fel lehet venni első vizsgának?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, kell hozzá egy elégtelen eredmény.
2019. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az UV hét előtt már semmiképp sem tudsz felkészülni, akkor is jelentkezz első vizsgára, csak üzend meg az oktatónak, hogy ezt csak azért teszed, hogy felvehesd később az UV-t. Nálunk egyik szemeszterben sokaknak szükségük volt még az UV hétre is a rendes vizsgáik befejezéséhez, és sokan megjátszottuk ezt.
2019. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Ez jó tipp, viszont arra figyelni kell, hogy sok helyen nem elég megüzenni az oktatónak, hogy te kéred az egyest, mivel ha nem jelensz meg, akkor nem írják be az elégtelent, hanem az kerül be, hogy nem jelentél meg a vizsgán. Így viszont igazolás hiányában fizetni is kell, ráadásul UV-re se mehet, hisz nincs bukása :D Csak azért írtam kiegészítésként, mert van, ahol ez így megy, és jobb nem belefutni...

2019. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi a kiegészítést:)
2019. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi bementem, megkértem az oktatót, hogy írjun be egy 1-est.
2019. jan. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!