Melyik kamu a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem mondtam meg otthon hogy van még vizsgám. Azt mondtam ma van az utolsó. Mit hazudjak, hogy megint nem sikerült, 3x, vagy mit? Mert újból el kell mennem.
2019. jan. 18. 14:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezt sosem értettem. Mármint ezt a "felnőtt vagy, semmi köze a tanuláshoz a szüleidnek". A környezetemben mindenkinek érdekli a szüleit, mert ők fizetik. Meg a "költözz el, dolgozz, tartsd el magad"... mintha ez olyan egyszerű lenne a mai világban.
2019. jan. 18. 22:41
 12/14 anonim ***** válasza:
És mi van ha megmondod hogy mégis van még egy vizsga? Kitesznek otthonról? Nekem is vannak ismerőseim akiknek a családja fizeti a tandíjat, egyiket se húzták karóba amiért buktak egy vizsgát vagy még csúsztak is. Nem mondom hogy fogd magad és költözz el, én is a családommal lakok amíg tanulok, de mégse hagyom hogy ennyire beleyzóljanak a dolgaimba. Annyira gyerekes a hozzáállásod az egészhez. Tetszik vagy sem felnőtt ember vagy, viselkedj már picit úgy és vállald fel, hogy mégse sikerült egy nyamvadt vizsgád.
2019. jan. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1 napos kirándulásra mész egy barátnővel???
2019. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ha nem lesz lelkiismereted hogy kamuzol tedd azt.

Tedd amit a legjobbnak látsz.

Ha úgy érzed jobban stresszelni fognak ha elmondod akkor ne mond vagy mond meg nekik hogy sajna ez van, és legközelebbire jobban készülsz. El kell hogy fogadják, mást nem tudnak tenni, még ha bosszankodnak is majd beletörödnek. Nem mehet mindenkinek minden. :)

2019. jan. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!