Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az orvosi egyetemen...

Mit tegyek az orvosi egyetemen ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Másodéves orvostanhallgató vagyok a debreceni egyetemen és eléggé nehéz az idei vizsgaidőszak. Az anatómia szigorlaton kívül minden tárgyam meglett és fennáll a veszély, hogy nem tudok elmenni vizsgázni belőle, mert nem tudom befejezni.

Erre a tanévre meglenne a kreditem, meg az átlagom is, még úgyis, ha nem teljesítem a szigorlatot.

Lehetséges csúsztatással folytatnom az évet, mert nem szeretnék passzív félévet kérnem?



2019. jan. 19. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

1) menj el mindenképpen vizsgázni, simán lehet, hogy fent olyan tételt húzol, amit jól megtanultál.

2) ha netán mégse sikerülne, tudod folytatni, de nem tudod felvenni azokat a tárgyakat, amik rá épülnek. Élettan 2 azt hiszem. A másodév vége se könnyű a bikem meg Élettan szigorlattal plusz mellé a neuro. Szóval ha nem sikerülne most az anat, akkor is folytasd, és csináld meg a bikémet meg a neurot, mert annyival könnyebb lesz jövőre.

3) dékáni héttel együtt még van 3 heted rá kb. Bőven elég.

2019. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy következő félévet folytatni, természetesen meg akarom csinálni a bikémet meg a neurot, hanem úgy, hogy harmadéven vennék fel egy pár kötelezően választható tárgyat az anat meg az élettan mellé, na meg persze azokat is felveszem, ami a bikémre meg neurora épül. De az nem gond ha negyedévre csúszik szinte majdnem minden harmadéves tárgyam?
2019. jan. 19. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Bajnak nem baj, ezzel 1 évet csúszol. Orvosin belefér, 14 évet támogat az állam.
2019. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Elnézést 14 félévet*
2019. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
12 félévet támogat tudtommal
2019. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!