Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvekből készüljek...

Milyen könyvekből készüljek emelt biológia, kémia érettségire?

Figyelt kérdés

Milyen könyvekből lenne érdemes készülni? Az orvosi lenne a cél tehát

-emelt biológia

-emelt kémia

Könyvekre lenne szükségem.



2019. jan. 23. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Biológiából nem tudok nyilatkozni, azonban a Villányi Attila féle Ötösöm lesz kémiából példatárak nekem beváltak.
2019. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Villányi könyvek nemcsak az otosom lesz hanem a tk es mf. Bioszbol a mozaik tankonyvek viszonylag jok,meg gyakorold az erettsegi feladatsorokat.
2019. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biológia: Mozaikos tankönyvek mindenképpen, illetve Nagy Etele könyve is jó, szóbelire meg a Maxim kiadótól a 130 tétel biológiából (itt ki vannak dolgozva emelten A és B tételek, mellé van írva hány pontot kapsz rá, és egy témához több kérdés van feltéve, szóval általános tudást is adhat)


Kémia: Ötösöm lesz kémiából, én ebből csináltam meg mindet, ez az egyik legjobb


Sok sikert!:)

2019. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvannak, köszönöm! :)
2019. febr. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!