Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus szeretnék...

Óvodapedagógus szeretnék lenni. Nem lehetséges mert tavaly nem tesiztem?

Figyelt kérdés

Felvi-n írták az alkalmasságit, ami elég alapvető és van egy mondat "Kizáró ok a középiskolai tanulmányok utolsó két évében a testnevelés alóli teljes felmentés." 11.ben fel voltam mentve asztmára hivatkozva ,nem kaptam semmi jegyet, de most 12.ben nem voltam felmentve, rendesen tesizek. Gyerekkori álmom válna valóra, ha óvónő lehetnék...


Kérem olyanok válaszoljanak, akik TUDJÁK vagy erősen sejtik a választ



2019. jan. 25. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyogytesire se jártál? Amúgy csak egy év felmentésed volt, így én megprobalnam
2019. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos, nem jártam. Elindított ez egy nagyon nagy családi viszályt, így ha megengedik mindenképpen 110%-osan odateszem magam és remélem szemet hunynak felette.
2019. jan. 25. 16:59
 3/10 A kérdező kommentje:
az egyik nyilatkozat amit vinnem kell kérdezi, hogy volt e felmentett és miért, lehet ez is egy biztos pont, hogyha egy évig, akkor nem számít? [link]
2019. jan. 25. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Irj egy e-mailt a TO-ra, ok tudjak a legbiztosabbat mondani.
2019. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de sajnos sehol nem találok e-mail címet
2019. jan. 26. 08:42
 6/10 anonim ***** válasza:

old.tok.elte.hu/to/contanct.html


Itt keresd meg, ki lehetne a te embered

2019. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amit írnak az inkább arra vonatkozik hogy tesiórán az utolsó 2 évben volt felmentésed. Magyarul akkor van gond ha nem is kaptál értékelést a bizonyítványodba. Egyébként ha most tesizel már nem lehet kizáró ok mert csak 1 évet maradt ki a dolog. Másrészt nem tudom hogy még lehet-e vagy nem, de én a helyedben megpróbálnám a tesi érettségit összehozni. Már csak azért mert annak is feltétele hogy az hogy legyen értékelve a 11. és a 12. osztályod amit vizsgával tudsz elérni és azt megszokták csinálni iskolán belül hogy érettségi előtt 1-2 hónappal csinálnak ilyen vizsgát hogy az utolsó 2 évedet letudják zárni, esetleg még ezt megpróbálhatod.

Azért tudom mert a tesóm tesi tanárnak készül és ott is volt ilyen feltétel, ugyan ez. Nála is kimaradt egy év baleset miatt lábadozott sokáig ezért nem engedték őt 11. osztályban tesizni. De amikor 12. osztályba került akkor mondták neki hogy ha kell a továbbtanuláshoz akkor van lehetősége a 11. évfolyamot is értékeléssel lezárni amit úgy kell elképzelni hogy csináltak fél évben osztályozó vizsgát mivel érettségizni akart belőle mert ugye kellett a tanárira, így akkor így oldották meg hogy legyen a 11. év végéről meg a 12. fél évéről értékelhető eredménye hogy a felvételin ezek meglegyenek, mert ez volt a feltétel. Erősen állítom hogy a te esetedben is ezt kéne amit korábban leírtam.

Én a helyedben megkérdezném az osztályfőnököt erről, de ha ő nem tudja így akkor a tesi tanárhoz fordulnék, ha ő sincs képben akkor az igazgató csak tud valamit mondani.

2019. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár sehol nem írják, hogy egyáltalán kérik a tesi jegyet. Valóban nem volt 11.ben osztályzatom, így megkérdezem ma a testnevelés tanáromat, hátha tud segíteni
2019. jan. 31. 07:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Bár a tesi érettségiről lecsúsztam, mert 2 év fakultáció nehéz lenne 8 óra alatt összehozni
2019. jan. 31. 07:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondták, mivel egy évről van szó, el rudnak tekinteni tőle, mert feltételezhetően elmúlt a forrása. Köszönöm mindenkinek
2019. jan. 31. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!