Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van bármi esély arra hogy az...

Van bármi esély arra hogy az igazi apámat megtaláljam?

Figyelt kérdés

Mikor 3 hónapos baba voltam lelépet az igazi apám,

Édesanyám semmilyen adatot nem ad ki.. semmit.. akármit tehetnék nem mondja.

A nevére vett a fater az biztos, de az a gáz hogy jött a nevelő apám és felvettem az ő nevét.

17 éves koromig csak selytettem hogy az apám az nem vérszerinti, sőt rá is kérdeztem és jött a hazugság.

De egy vita alatt kicsusszan anyám szájábol hogy nem vagyok a nevelő apám-é.

Ha visszamegyek a szülő korházamba és elkérem az anyakönyvet benne van apám neve.

Onnantól hogyan tovább? rendörség besegíthet? vagy mi?



2014. márc. 27. 09:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi az hogy felvettek a nevelő apad nevet? Nevet változtattak, vagy örökbefogadott? Ha örökbefogadott, az életben nem derít es ki, hogy ki a biológiai apad, ha anyád nem segít. A korhazba nincs értelme menni, ott nem őriznek szuletesi anyakonyvi kivonatot. Egyebkent se lesz rajta a biológiai apa neve: örökbefogadással uj kivonat készül, az örökbefogadó szulo van feltüntetve szulokent.
2014. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Miért akarsz egy olyan embert megkeresni aki lemondott rólad?Majd meg keres apucikád ne aggódj amikor öreg beteg lepusztult lesz.
2014. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
90%

Szia!

Szerintem se keresd meg.

Tudom,hogy fontos lenne az identitásod szempontjából, de ha édesanyád ennyire nem mond semmit, annak oka lehet.

Sok pszichológusnál eltöltött időtől kíméled meg magad.

A ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel sajnos a szülőkre is igaz.

2014. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Andizsuzsi ***** válasza:
54%
Természetesen jogod van tudni, hogy ki a vérszerinti apád. Ha elmúltál 18 éves, akkor utána is tudsz járni. Nem a kórházban, hanem a lakóhelyed szerinti anyakönyvi hivatalban érdemes a kutakodást kezdeni. Ott meg tudják mondani, hogy milyen néven voltál a születésedkor anyakönyvezve, illetve ki volt az apádként bejegyezve.
2014. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
És miért akarnád megkeresni azt, aki cserben hagyott, és azóta sem kíváncsi rád? Sőt, nem csak megkeresni, hanem ezért konfliktusba keveredni és fájdalmat okozni a szüleidnek?
2014. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Andizsuszsi!

Ne írj hulyeseget. Nem fognak neki semmi adatot kiadni. Max az apját értesítik ki, hogy a gyerek fel akarja venni vele a kapcsolatot es majd az eldönti, hogy akarja e vagy sem. A gyamhivatal SEMMI adatot nem fog kiadni.

2014. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Édes anyám nem normális sajnos.. valami agy baja van o.o nem szemétségböl mondom szeretem nagyon! de hatalmas a családunk! És ő kiharcolta hogy nevelő apám és az ő családja ne is keressen..

Ez miatt gondolom hogy lehet megf akart keresni de nem engedte!

2014. márc. 27. 10:57
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja! és nem örökbe fogadott hanem nevére vett
2014. márc. 27. 10:58
 9/24 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, kerdezo, hogy "nevere vesz" Orokbefogadas van, vagy nevvaltoztatas. Nevre vetel nincs.
2014. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nagyszülő, anyukádnak esetleg testvére vagy gyerekkori barátnője? én tőlük érdeklődnék, ha már anyum nem mondana semmit... de tényleg gondold végig, hogy érdemes-e megkeresned... (csak zárójelben: biztos hogy tudja anyukád ki a vér szerinti apád? nem lehet hogy ő sem tudja? nem lehet hogy anyukád vezetéknevén születtél és nevelőapukád így "fogadott örökbe"?)
2014. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!