Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor milyen szakmát...

Most akkor milyen szakmát érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt az éretségi és kellene egy okj szakmét választanom. De mindenkitől mást hallok. Most gondolkottam ilyen cnc-n. Azt mondják a cnc meg gépiforgácsoló k.... jól keres ( suliba mondták) . Vhol azt olvason rosszul keresnek. Most akkor milyen szakmát válasszak amire van kereslet és jól fizet?
2019. febr. 6. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ausztriában nagyon keresik a cnc forgácsolókat.


Egyébként töltsd ki ezt. Írd be az összes szakmát ami érdekel. Hasznos oldal szerintem. Nem kerek perec annyi az annyi, mert 30 ezerrel én is kevesebbet keresek mint ami nekem kijott, de kalkulálni jó (nem mindegy h 150 vagy 250 ezer a fizu)

[link]

2019. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!