Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmát szeretnék váltani....

Szakmát szeretnék váltani. Tudnátok tippeket adni, hogy milyen irányba érdemes indulnom?

Figyelt kérdés
Baki ügyintéző a végzettségem, már több mint 20 éve vagyok ugyanannál a pénzintézetnél immár vezető beosztásban, de már nagyon unom úgy érzem kiégtem, szeretnék váltani de nem tudom merre tovább. Ha kell tanulnék is, most jelenenleg itthon vagyok GYED-en s már nem szeretnék visszamenni oda dolgozni. Szeretnék segítséget ötleteket kérni a váltással kapcsolatban. Érdekelne hogy mások hogyan oldották meg.
2018. júl. 18. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél programozó, most mindenki annak tanul :)
2018. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz nagyon hülye vagyok. 😁 Ha újra kezdhetném állatorvos lennék, de már majdnem 40 évesen és két gyerekkel nem gondolom kivitelezhetőnek.
2018. júl. 18. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:

40 évesen neked kellene tudni, hogy mi érdekel.

Mondhatnám, hogy menj el lakatosnak, abból hiány van. De 20 év iroda után gondolom semmi kétkezi, nem klimatizált körülmények között nem jöhet szóba

2018. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bróker. Van vezetői vénád, van pénzintézeti gyakorlatod, és a kommunikációval sem lehet nagyon problémád.
2018. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekelne a gyógytornász, gyógymasször, gyógypedagógia. Szerintetek nem felelőtlenség ilyenkor egy merőben új irányt venni? Szeretem az embereket, szeretnék nekik segíteni. Lehet csúnya ilyet kérdezni, de megéri-e? Feladni a biztosat a bizonytalanért, a jó fizetést. Nem tudom, bizonytalan vagyok. Van most két évem itthon hogy változtassa.
2018. júl. 19. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:

* gyógypedagógia.


Diplomával itthon 150 netto

diploma nélkül, OKJ után 135 netto

Csak külföldön éri meg, mert ott tárt karokkal várnak.

2018. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6+ Mivel gyerekes ember vagy, szép a szándék, de el is kell tudni tartani őket, meg a családi kasszára is gondolnod kell.
2018. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát az kevés, többet kapok most hogy itthon vagyok és a gyerekemmel vagyok. Ezért hezitálok én is. Azért lehet elvégzek egy tanfolyamot, vagy jelentkezek főiskolára. Ki tudja mit dob a sors.
2018. júl. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!