Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti egy tanár? Ha...

Ezt megteheti egy tanár? Ha igen, miért? És ha nem, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na story eleg fura.

Az történt hogy ma ülök kémia órán és hallgatom amit a tanár mond.Egyszer csak megkérdezte hogy mi ennek a képlet nek a megoldása Erre meg csak annyit mondok hogy nem tudom(mivel tényleg nem tudtam)erre a tanár iszonyat mód kiakadt hogy mi az hogy én így válaszolok neki hogy nemtudom(tök normális hangon mondtam)ezután meg hebeg habog pár sort majd kinyögi hogy ez egy egyes és hogy jövőhét hétfőn írok ebből egy dogát(ebből az anyagrészből már egyszer írtam egy 5-öst csak fullra elfelejtettem,es csak azért vettük még mindig ezt a rész mert a többiek gyakoroltak a javító dogára)azt megteheti egy tanár hogy arra ad egyest/mínuszt mert nem tudok valamit? És azt megteheti hogy abból írat meg egy dogát amiből már egyszer(mostanába)írtam? Amm ez a tanár csak úgy random emberekre teljesen oktalanul ki akad.


2019. febr. 13. 15:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui.:a helyesírás miatt bocsi nem erre figyeltem első sorba.
2019. febr. 13. 15:07
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi hogy nem azért nem akarom megírni mivel jajjjj istenem tanulni kell hanem azért mivel akkor amikor írnám aznap én 2 db TZ-t írok,egy egész FELÉVES irodalmat és egy angolt
2019. febr. 13. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szülő keresse fel a tanárt
2019. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Jogos a felháborodás. Ilyen válaszért minimum egy 3-as járt volna!
2019. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne tehetné meg
2019. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért akadt ki mert te ebből ötöst írtál most pedig nem tudod a választ. Lehet, hogy azt hiszi, hogy puskáztál akkor. Holnap szépen menj oda hozzá és kérd meg, hogy egy tanórával csúsztassa el a dolgozatot mert aznap 2 TZ-d lesz és még muszáj lenne átismételned a kémiát is mert gyorsan felejtesz. Ha erre is kiakad akkor viszont kérd meg az öfőd, hogy segítsen megoldani a problémát.
2019. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Megteheti.

Akkor és abból kér számon, amiből és amikor akar.

Nincs ilyen, hogy "ebből már írtunk".

Feleltethetett is volna.

2019. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azért az utolsóval nem teljesen értek egyet.pl amit nem adott le abból nem írathat.es pl amit aznap vettél órán abból ugyan azon az órán nem írhatsz
2019. febr. 13. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Abból tényleg nem (hacsak nem adta ki, hogy tanuljátok meg egyedül). De téged egy korábbi anyagból kérdezett.
2019. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!