RentaiReni003 kérdése:

Megteheti ezt a tanár?

Figyelt kérdés
A testneveléstanárom a NetFit felmérés adatait ki akarja ragasztani a tesi terem ajtajára Van joga nyilvánosságra hozni a súlyom, magasságom és az értékelésemet(fit,fejlesztésre szorul stb) a nevem mellett? Nem sérti ez a személyi jogaimat?

2018. ápr. 5. 21:27
 1/5 anonim válasza:
23%
Nem. Ez egy teljesen nyílvános adat. Nálunk a tavalyi van kint. És ha téged zavarnak amik rajta vannak akkor tegyél érte hogy a következő NetFit felmérésen jó eredményeket szerezz.
2018. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Elvileg nem tehet ilyet, az osztályzatokat persze nyilvánosságra hozhatja, mert ez kb ugyan az mint amikor kiossza a felmérőket és mondja hogy kinek hányas lett, de testsúlyt például szerintem nem tehet közzé csak úgy.
2018. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tehet közzé. Elvileg a jegyeket sem.
2018. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
42%
A tököm ebbe a liberális maszlagba.Mi az,hogy nem hozhatja nyilvánosságra?!Ez ösztönzőleg kéne hatni Rád,és nem nyalogatni a sebeidet,és kikérni magadnak!Ha gáz a dolog,változtass rajta,ne a jogaidat mondogasd!Jogod lenne egy csomó minden máshoz is...S a kötelességeid?!
2018. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván ösztönzés, de elég ,ha én tudom az eredményt. Amennyiben a kötelességeimet teljesítem ,akkor jogok illetnek meg.
2018. ápr. 6. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!