Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem tudom megerteni...

Egyszeruen nem tudom megerteni a mateket?

Figyelt kérdés
egyfolytaba felek hogy megbukok es nem lesz belolem semm.Megtanultam angolul romant is megertem.De ha matek ora jon mindig megijedek es felek hogy ha ebbol lesz dolgozat en nekem nem fog menni.Es emiatt egesz oran nem tudok figyelni.Nem tudok csnalni hazit nem ertem puskazni lehetetlen olyanok az osztalytarsaim hogy bearulnak a padtarsam se tudom nezni mert direkt eltakarja mert azt akarjak paran hogy bukjak meg.Igazabol ezt semmi ertelme se volt hogy kiirjam de ugy ereztem hogy valahol ezt elakarom mondani.Elso felevben epp hogy nem buktam meg

2019. febr. 19. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
ide is ha kiteszem hogy segitsenek csak kotekednek....
2019. febr. 19. 21:10
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Magántanár be szokott válni, de vannak a neten matematika oktatási oldalak és Youtube-on is. Esetlen nézd meg neked ezekből mi felel meg.
2019. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, magyarból is gond van.

Ezen kívül nem "ide" kell kitenni, hanem a képzés kategóriába.


Magántanár kell, ő tud segíteni.

2019. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek valóban nincs értelme. Ha konkrét dolgot mondasz, amit nem értesz, tudunk segíteni.
2019. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress egy magántanárt. Már ha hetente egyszer mész is nagyon sokat segít majd meglátod!!

Nem fogsz megbukni!

2019. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell belekötni a helyesírásomba!Tudok helyesen írni nyugodj meg de akkor nem tudtam írni ékezetet.Ezt azért írtam ki mert akkor nagyon ki voltam akadva mértan dolgozat volt s megijedtem mert nem értettem a leckét de remélem hogy sikerült.
2019. febr. 21. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!