Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek szóljak ebben az esetben...

Kinek szóljak ebben az esetben? Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Járok egy másik gimi nyelvi szakkörére, ahová külsősök is mehetnek. Még január végén a tanár megíratott velünk egy versenyfeladatot. Én azt hittem, hogy csak gyakorlásnak, de kiderült, hogy ez élesben ment és beküldte a feladatokat. A napokban jott az értesítés, hogy továbbjutottam. A gond az, hogy az adatokhoz, amit később kellett megadni, bekerült az igazi sulim és az ottani tanárom neve, pedig gyakorlatilag semmi közük nincs az egészhez, mivel más suliba, más tanár felügyelete alatt írtam.

Nem tudom erről a sulim kapott-e valami értesítést. Szerintetek szóljak róla a suliban a tanáromnak? Ha igen, hogy magyarázzam el a helyzetet? Megharagudhatnak rám, hogy egy másik iskolába (is) járok?


2019. febr. 25. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szólj a tanárnak

Ha normális, nem fog megharagudni

2019. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Okvetlenül szólj!
2019. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!