Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam a biológiát,...

Hogyan tanuljam a biológiát, ha egyáltalán nem érdekel, k44va unalmas és sz4r?

Figyelt kérdés
És még szépen is fogalmaztam.

2019. febr. 25. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a biológiát <3
2019. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez engem is érdekelne, habár nálam nem csak a biosz megtanulása nem megy.
2019. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# válaszoló!

Azt hogyan? Kérlek magyarázd meg, segíts rajtam!

2019. febr. 25. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideje megszoknod, hogy az életben meg kell csinálni olyan dolgokat, amihez semmi kedved sincs.
2019. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a magyar oktatás gyönyöre. Mindent meg kell tanulj, azt is amit nem szeretsz és soha az életben hajszálnyi hasznát sem veszed, mert teljesen más irányba fogsz továbbtanulni.

Ez nem Anglia, hogy választhatsz biosz, töri, földrajz és francia közül kettőt :)

2019. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

#1 vagyok

Ameddig nem kelted fel az érdeklődésedet az adott tárgy iránt, addig sehogy. Ilyen hozzáállással a továbbiakban is kínszenvedés lesz, akármilyen "trükköt" árulok el.


Én úgy vagyok vele, hogy ez, ami minket folyton körülvesz és bennünk van, mi is ebből állunk. Azaz a biológiai ismeretek által feltárul előtted a természet, állatok, saját magad ismerete. Rendkívüli az emberi test működése, és még nem is derítettek ki sok kérdést... Nem ismerni minimum a SAJÁT felépítésedet, működésedet... inkább nem is minősítek senkit.

2019. febr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te magad vagy a biológia.
2019. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rég voltam gimis. Bioszt, kémiát imádtam (dícséretes ötös voltam belőlük).


Érdekesnek találtam őket.


Voltak tárgyak, amiket nem szerettem; azokat úgy teljesítettem négyesre, hogy "muszáj". Engem a jegyeim motiváltak, hogy minél szebb legyen a bizonyítványom (igen, stréber voltam :) ).



Visszatérve a bioszhoz; a vicces, hogy érettségi után soha többet nem foglalkoztam a két tárggyal, aminek a szerelmese voltam a gimiben. :D


Motiválhatnád magad önjutalmazással; pl, ha négyes lesz a bioszod, elmész ilyen kocertre, olyan múzeumba, amolyan túrára (nem tudom, mi az érdeklődési köröd).

2019. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magyar oktatási minisztérium egy nagy rakás szar. Már bocsánat az így is túl szép kifejezésért! Majd megkérem az iszlámokat, hogy robbantsák fel!
2019. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, hát nem érdekel. Döntsd el, hányasra van szükséged belőle ahhoz, hogy a kitűzött célodat elérd. És ezután ne azért tanuld, mert jaj, de érdekes, hanem mert le akarsz érettségizni, vagy be akarsz kerülni az egyetemre.
2019. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!