Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár publikálhatja a...

A tanár publikálhatja a dolgozat kérdéseire az általa viccesnek talált válaszokat, úgy hogy nem írja oda, ki írta őket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit furcsa a kérdésem. Szóval a mai napon az egyik tanárom kirakott facebookra több olyan posztot, amelyben egy dolgozatbeli kérdésre valaki rosszul válaszolt. Ezek a válaszok viccesek, már aki külső szemmel nézi, de osztályon belül(mi írtuk a dolgozatot) kicsit szomorú vagyok, mert aki a rossz válaszokat írta, biztos rosszul esik neki, -hogy habár a tanár nem írta oda név szerint hogy ki írta- hogy kifigurázza a tanár, és ugye az osztálytársak ezek után kíváncsiak lesznek, hogy ki írta ezt a baromságot, és majd ezzel piszkálják. Tudom, nem nagy dolog, de nekem szarul esne ha “megalázna” a tanár még így is, hogy nem ír nevet. Szóval a kérdésem, hogy van-e joga erre, hogy a dolgozat kérdéseire adott számára hülye és egyben vicces válaszokat kitegye facebookra, majd mindenki likeolgassa, és gúnyos kommenteket írjon. Köszi a választ előre is😊

2019. febr. 25. 21:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, “sertés” helyett “sértőt” szerettem volna írni a kulcsszavakhoz😂😂😂
2019. febr. 25. 21:03
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem parasztság kitenni valaki rossz válaszát attól függetlenül, hogy ráírta-e a nevét vagy sem. Legalább megkérdezhetné a dolgozat tulajdonosát.

A kérdésre válaszolva, igen. Publikálhatja, de csak név nélkül.

2019. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
természetesen nincs
2019. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😁😊
2019. febr. 25. 21:32
 5/11 chtt ***** válasza:
100%
Gondolom, nem találkoztál még aranyköpésekkel a facén soha ("Egyiptom őslakói a múmiák." / "István királyt a pápa felkente a trónra." / "A Szent Jobb István király bal keze." és társaik) Ezek is mind-mind iskolai dolgozatokból valók. Kirakhatja, de tisztességesebbnek tartanám, ha megvárta volna vele, amíg elballagtok.
2019. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen is van ilyen :D A szigorlaton konkrétan előkapta az egyik tanár az "aranyköpések" füzetét és írogatta a baromságainkat, majd frissítette az oldalán lévő doksit.

Senkit se érdekelt, hogy ki írta, könnyesre röhögtük magunkat néhol és ennyi.

2019. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is vártam volna még vele pár évet; hogy a személyeket homály fedje:) Mert így mindenki tényleg biztos lehet, hogy valamelyik aktuális osztályáról van szó a gyereknek; tehát így nagyon leszűkül a kör; és valahol az egész évfolyamnak ég a feje. Nálunk egyébként aranyköpet-olvasás csak osztály előtt volt; meg még egyszer a banketten is. Szal az én osztályaimban kétszer fordult ilyen elő; egyik általánosban, másik középiskola után. Az általánosiskolás az kémia-órán volt; több osztálytársam is sikeresen elkövette a "színtelen, szagtalan, szúrósszagú gáz"-t; egy másik osztálytársam meg rendszeresen így írta a gyertyát a feladatlapján: "gyercsa". (Nem szerepelt név; de néhányan el kezdtek tippelgetni; és néhány hülyeséget mindig annak a nyakába is akartak varrni, aki éppen a legjobban röhögött:D És akkor az ofő mondta, hogy rossz tipp; egyiknél asszem, még a nevet is elárulta de ő is röhögött rajta:D,úgyhogy nem volt vész; egy másikat meg egyértelmű volt, hogy ki írt:D) Meg még szal a banketten a tanárok összegyűjtögették az érettségis aranyköpéseket; és odaadták az egyik osztálytársamnak, hogy olvassa fel:D Ott nem tudom, hogy hangzottak-e el nevek:D Asszem talán az egyik osztálytársam felismerte a saját idézetét:D:D:D De nemtom egyébként, mert mintha egy másik meg csodálkozott volna, hogy "Ezt én írtam??:D" De szal ja, ott talán névvel kerültek felolvasásra. De egyébként az osztály volt ott, meg a tanárok, meg egy kedves idős házaspár ült még be hozzánk kajálni:) Márhogy annyi asztalt lefoglaltunk, amennyi nekünk kellett; és akkor a többi helyre még jöhettek mások is:) Ilyen "magaszedős" vacsora volt; hogy mindenki abból szedett és annyit, amennyit akart:)
2019. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*aktuális osztályáról van szó a tanárnak
2019. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*ja mer ofő volt a kémia-tanár, és ő olvasta fel:D

Amúgy szeretettel csinálta a felolvasást; olyan "mindenki anyukája"-figura:)

2019. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Sosem tartottam igazán humorosnak a "szagtalan, szúrós szagú" részt, mert üti egymást a két szó. "Színtelen, szagtalan, sárga, büdös gáz" (sárgabüdös így egybemondva) az igazi. Arra oda köll figyelni. :)
2019. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!