Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jogos volt a...

Szerintetek ez jogos volt a tanártól?

Figyelt kérdés

A lényeg az ,hogy beszedtem három darab egyest földrajzból és sajnos megkaptam a negyediket.

De a lényeg: kettő darab feladatot adott a legutóbbi dolgozatban: egy darab vaktérképezést és még valamit amire már nem emlékszem.

A vaktérképezést tökéletesen megcsináltam de a másik kérdésre sajnos nem tudtam a választ.

Erre azt mondja ,hogy bár tényleg jól megcsináltam a vaktérképet de arra ,hogy csak vaktérképezgetek nem adja meg a kettest.

Ebben igazat adtam volna neki abban az esetben ha még ad 3-4 feladatot ezek mellé amikre nem tudom a választ de így ,hogy csak két feladatot adott nem értem azt ,hogy miért nem lehetett megadni és még rosszabb helyzetbe hozni mert ha megadta volna most a kettest akkor most nem kellene két ötöst szereznem ,hogy felhozzam az átlagom.

Oké az első 3 darab egyes megtörtént, ahogy megtörtént ezt elrontottam.

De most ezt egy kicsit jogtalannak érzem mert akkor most itt vagy az van, hogy vagy egyes vagy pedig ötös?

Gondolom értitek mi a bajom ezzel de ti hogy látjátok? Szerintetek megérdemeltem ezt az egyest vagy pedig meg lehetett volna adni rá a kettest?


2019. febr. 26. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettes általában 50% felett jár. Tehát ha két egyenértékű feladat volt, hiába hibátlan az első, ha a másodikhoz hozzá se szóltál, az pont 50%, ami sajnos még pont elégtelen.
2019. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjenek el hozzá a szüleid fogadóórára.
2019. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt pontozva a feladat? Hogy hány pontot ért a vakterkep és a másik?

Szerintem sem korrekt, 2 feladatbol nem lehet felmerni a tudást.

2019. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem tudom ,hogy lett pontozva mert a dogát nem kaptam vissza csak az e-naplóba benne van a jegy. Ma kellet volna megkapnom a dogát de ma nem volt bent a tanár.
2019. febr. 26. 13:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg mikor meglátta a dolgozatom azt mondta ,hogy erre nem adja meg.
2019. febr. 26. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Éppúgy, mint felelésnél, a pedagógusnak meglehetősen nagy döntési szabadsága van abban, hogy egy röpdolgozatra milyen jegyet ad, kivéve talán, ha előre rögzítve volt, hogy melyik részfeladat hány pontot ér, és hogy a pontszámok hogyan konvertálódnak jegyekké. Teljesen reménytelen egy tanárt kérdőre vonni, mert annak az esélye, hogy elismerje, hogy igazságtalanul osztályzott, körülbelül annyi, mint annak az esélye, hogy egy futballbíró egy játékos reklamálása után elismerje, hogy tévesen ítélt büntetőt és visszavonja az ítéletet. Megértem, hogy jogtalanság, sérelem esetén önfelmentésen jár az eszed és szeretnéd, ha mások ebben megerősítenének, de ez az egyesen nem változtat. Azt javaslom, koncentrálj inkább a jövőre a megváltoztathatatlan múlt helyett, s készülj fel annyira alaposan legközelebb, hogy ne is legyen esélye egy újabb egyesnek. Az lesz az igazi győzelem!
2019. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!