Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogos a kétségbeesésem?

Jogos a kétségbeesésem?

Figyelt kérdés

A féléves súlyozott átlagom az egyetemen nagyon rossz lett.. sajnos csak 2.53 és év végén 2.75 alatt átrakják az embereket önköltségesre...


Ez a dolog nagyon rosszul érintett.. olyan kérdések cikáznak a fejemben,hogy vajon egyetemre való vagyok-e?.. Szerintetek nagyon nagy gáz ez a féléves átlag?



2019. jan. 17. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez sokszor ilyen (nekem is ilyen volt az átlagom először), bekerültem, akkor szembesültem hogy mennyit is kéne teljesíteni, de aztán 2.félévre összeszedtem magam és meglett a kredit is és az átlag is. Szóval a későbbi félévekben megszokod majd az elvárt szintet és jobban fogsz teljesíteni!
2019. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt megnyugtató volt olvasni,köszönöm. Remélem tényleg fel fogom tudni hozni a következő félévben :/
2019. jan. 18. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként ne félj évfolyamtárstól/felsőbbévestől segítséget kérni a tárgyakban, sőt, ha tudsz, puskázz is (vannak tárgyak, amiből máshogy soha a büdös életben nem lehet átmenni), meg keress mindig minél több korábbi vizsgát, zht hasonlók
2019. jan. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat ! Java részt már ezeket most is alkalmaztam,valóban sokat segítettek.Azonban az elvárt átlagot ez sem tudta kompenzálni . Igazából nem vettem annyira komolyan,de most,hogy én is szembesültem az elvárt teljesítéssel bízom benne,hogy a következő félév sokkal jobban fog alakulni..
2019. jan. 18. 01:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Önköltségesként szívesen mondanám azt, hogy semmi esély erre, hiszen nekem az a jó ha kiesnek az emberek, de ez nem így van :D Összeszeded magad, tudod már mit várnak el, nem lesz már annyira nehéz mint az elején. Én a vizsgákat rontottam el, a legnehezebbet vettem fel utoljára, most várok hátha lesz időpont hogy el tudjak menni javítani :D Van ilyen, az egyetemek is tisztában vannak ezzel, nekünk ezért könnyítettek a mintaterven elsőben, mert nem igazán volt fair hogy egy gimiből kijött gyerek aki azt sem tudja hogy kell tanulni, csússzon x évet, mert bukott rómán... Hálaégnek a szigót is kivették :D

De ne csak az átlagra figyelj, a kredit is számít. Próbálj meg hétről hétre tanulni, készülni mindenre rendesen, és nem kéne hogy gondot okozzon a továbbiakban :)

2019. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, ezt még bőven tudod kompenzálni a következő félévben egy 3.10 körüli átlaggal. :) Annyi meg simán meglehet szerintem. Első félévben nekem is sokkal rosszabb átlagom volt, mint aztán második félévben.
2019. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)


Hála Istennek a kredit már megvan ,csak az átlagra kellesz ragyurnom :/ .


Utolsó előtti ,neked is sok sikert az atsorolashoz! :)

2019. jan. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!