Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az elsősegél...

Kinek milyen volt az elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés

Milyen volt az oktatás és maga a vizsga a Vöröskeresztnél?

Nehéz?

Mennyire szeretnek megbuktatni? 😀

Oktatás után ki mennyit várt a vizsgára ?

Tehát kinek mi volt a tapasztalata az elsősegély tanfolyamrol és vizsgarol ?



2019. febr. 28. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanfolyamon nem náluk voltam, vizsgán viszont megbuktattak azért, mert nem tudtam annyira meglélegeztetni a babát, hogy a mellkasa megmozduljon.

(Aszthmás vagyok borzasztó tüdővel, egy lufit nem tudok felfújni, de megmondták, hogy azért nem sikerült, mert sz.rt sem tudok, járjak ki újra egy egész tanfolyamot. Mondom mivan? Aztán kövi alkalomig lufikon gyakoroltam és sikerült felfújnom azt a szerencsétlent, elméletet meg már előtte is tudtam, azzal nem volt gond.:))

De ja, nekem nem volt jó élményem. Amúgy ahogy hallottam mások vizsgáját, másokat is szívesen buktattak apróságokért. Mellé a lekezelő stílus, látszott rajtuk, hogy baromira unják. De nem akarlak megijeszteni, biztosan vizsgáztatófüggő. :)

2019. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt mondanám, hogy kamu lesz az egész. Ha nem a lábát kötöd be fejsérülès esetén akkor nem fogsz megbukni. Amikor én csináltam a srác nem tudta az újraélesztést a doki mondta ,hogy húzzon tételt majd próbálja újra.
2019. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg vizsgabiztosfüggő.


Egyszerre mindig két ember volt benn vizsgázni, és aki végzett, azt cserélték, tehát egyesével ment a vizsga. Aki mellé bekerültem, az kb. semmit nem tudott. Mondta a vizsgáztató hölgy, hogy ő nagyon jól tudja, hogy már csak ez kell a jogsihoz, és szíve szerint meg is buktatná, de aztán nem buktatta meg végülis.

Aznap mindenki átment a vizsgán.


Ez persze nem a Vöröskereszt központjában volt (mert ott szerintem inkább buknak az emberek, mint nem), hanem egy vidéki kirendeltségen.

2019. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az oktatással nem volt bajom, és nem is kellett sokat várni a vizsgára, viszont amikor először mentem vizsgázni, akkor a vizsgázók 90%-át megbuktatták. Másodjára átmentem, akkor fordítva volt az arány: 90% ment át, 10% bukott kb.

Nem nehéz megtanulni a dolgokat, viszont ha direkt buktatni akarnak, akkor úgyis bele fognak kötni valamibe. Szerencse is kell hozzá, hogy normális vizsgáztatót kapj, ne olyat, akit csak a pénz érdekel.

2019. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én voltam tanfolyamon 2018. júliusában, az autósuliba jött az országos mentőszolgálattól egy férfi, és hasznos volt

A vizsgát én a Széll Kálmán téren csináltam szerdán, február 27-én és nem volt nehéz. A vizsgáztató is nagyon aranyos volt, segített is, ha nem mondtál amúgy orbitálisan nagy hülyeséget. 1 ember bukott meg azok közül, akikkel ott voltam a várakozóban, mert nekem később kellett menni, és akkor tartottak már a 36-40. sorszámnál.

Én ettől a vizsgától féltem a legjobban, ezért is halasztottam eddig, de egyáltalán nem kell félni

2019. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!