Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Révai Miklós Gimnázium vagy...

Révai Miklós Gimnázium vagy Krúdy Gyula Gimnázium (Győr)?

Figyelt kérdés
Mind a kettő iskolának a reál tagozatára jelentkeztem, de nem tudom melyikkel jàrnék jobban.

2019. márc. 2. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó suli, ne aggódj. Bármelyikre vesznek fel nagyon jól jársz, a többi csak rajtad múlik, hogy onnan hogyan tovább. Sok sikert.
2019. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még annyival egészíteném ki, hogy kérdezz rá mindkét suli tanulmányi osztályán, hogy az elmúlt év diákjai közül, felsőoktatásba jelentkező tanulók hány százalékát vették fel. Ez azért sokat elárul egy iskola erősségéről és tanárairól.
2019. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Köszi szépen! :)

Az a helyzet, hogy mind a két helyre felvettek és nem tudok dönteni.

2019. márc. 2. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Még azzal egészíteném ki korábbi hozzászólásomat, hogy talán ez ad némi támpontot a döntéshez.

A 2017-es kompetenciamérésen legjobb eredményt elérő győri iskolák.

Gimnázium:

1. Révai

2. Kazinczy

3. Bencés

Forrás: [link]

2019. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként gratulálok, szép, hogy mindkét helyre felvettek. Most már bárhogy fogsz dönteni csak nyersz vele.
2019. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben azt válaszd, amelyik szimpatikusabb. Mármint maga az épület, a tanárok vagy a környék. Illetve a diákok akiket épp arra látsz. Biztosan volt vagy lesz nyíltnap, szóval semmiképp se szkippeld.
2019. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. márc. 2. 19:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a Révait ajánlom. Nem tudom milyen terveid vannak a reál szakkal (orvosi, mérnök, stb.), de a Révaiban jó alapokat fogsz kapni. A Krúdy inkább a nyelvben erős, én egyáltalán nem ajánlom a reál tagozatát, mert nem komoly. Nincs kémialabor sem, csak annyiból áll, hogy több matekod meg infód van, de kb. ennyim
2019. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi! ;)

Inkább mérnöki elképzeléseim vannak.

2019. márc. 3. 14:08
 10/11 anonim válasza:
A Révaiba járt a bátyám (isén volt végzős) én most kijárom ezt az évet az általánosban és megyek oda 6osztályosba, én ezt választanám.
2019. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!