Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Agyserkentő egyetemre, úgy...

Agyserkentő egyetemre, úgy hallottam sokan szednek?

Figyelt kérdés
Meg, hogy anélkül nehezebb kijárni az egyetemet. Milyen fajta agyserkentők vannak amik használnak? Hallottam valami olyasmit, amit injekcio formában kell adagolni és ha 1x elolvasod az anyagot, vissza tudod mondani szóról szóra. Ez igaz lenne?

2019. márc. 9. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívsz? Én is kérek!
2019. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen agyserkentő. Én kb. 1000 embert ismertem az egyetem alatt, senki sem szedett ilyet. Szedhetsz magnéziumot, ginkgo bilobát, de csodát ne várj. Tanulj és kész, ez a titok.
2019. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb azt kell eldönteni, hogy van-e mit serkenteni.
2019. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gingko biloba + lecithine

Ginzeng

D-vitamin


De ezek sem csodaszerek. Csak kevésbé vagyok fáradékony.

2019. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Énszerintem vitaminokat vigyél be. pl E-vitamin az nagyon cool, de a többi is.

pl a jóreggelt kekszben, vitatigrisben, c-vitamincukorkában vannak vitaminok. Mogyoróban is, banánban is pl

2019. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyesmiről hallottál, hogy vannak akik Ritalint szednek, külföldön is szedik a diákok ugyanezt csak ott Adderral a neve, ADHD-re írják fel az orvosok, és igen vannak olyanok akik kamuznak az orvosnak hogy ADHD-sek hogy felírja nekik ezt a gyógyszert, aminek hatására jobban tudsz koncentrálni, több energiát van, stb. Ez a speed-nek a legális, enyhébb formája. Ne nagyon gondolkozz ilyeneken, függőséket okoz.
2019. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

napi 8 óra alvás, rendszeres testmozgás, és persze egészséges étrend

nem nagyon létezik ennél jobb recept

2019. márc. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a koliba kotyvasztottunk olyat amit hogyha beadsz magadnak elég csak ránézned a könyv borítójára és másnap màr phdzhatsz is belőle.
2019. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!