Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogász szakon utolsó záróvizsg...

Jogász szakon utolsó záróvizsgára készülök, de képtelen vagyok figyelni, valami jó tanács?

Figyelt kérdés

Az utolsó büntetőjog zv után pihentem 2 napot, tegnap kezdtem volna el a következőre tanulni. De sajnos azt veszem észre, hogy minden mondatot 3x kell elolvasnom, hogy felfogjam,néha azon kapom magam h elolvastam egy oldalt, de nem tudom mi állt rajta. Egyszerűen nem tudok figyelni pedig nagyon szeretnék, muszáj megcsinálnom ezt a vizsgát, a hónap végén lesz.

Tudtok valamit tanácsolni, mit csináljak, mit szedjek be, akármi jó már nekem, mert ez ebben az állapotban nem fog menni.



2018. nov. 13. 14:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként minden este szedek C-vitamint, multivitamint, magnéziumot és vastablettát, úgyhogy ezeken felül jönne jól valami.
2018. nov. 13. 14:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tornászni szoktam közben, ha már nagyon nem bírok figyelni. Megdobja a dopamin szintet és energetikusabb leszel tőle. Kb fél óra mozgás elég, utána néhány óráig jobban tudok tanulni. Ginseng tea és a magnézium is segít a tanulásban, de azért csodát nem kell ezektől várni.
2018. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Energiaital
2018. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Attól sajnos inkább csak fizikailag pörgök fel, az agyam ugyanúgy kuka marad, csak mellette remegek mint a nyárfalevél :(
2018. nov. 13. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező!


Záróvizsgákat úgy abszolváltam, hogy minden tételt felmondtam diktafonra és egyszerre olvastam és hallgattam. Audiovizuálisan tanultam, így hatékonyabban tudtam készülni és mindezek mellett jobban tudtam koncentrálni is.

2018. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén jogász :-) Amikor nagyon kész voltam mantráztam a Dr. leszek, Dr. leszek...leírtam egy lapra a nevem, diplomaosztós videókat néztem a neted, megtanultam a doktori eskü szövegét.....ezek mindig feldoppingoltak!


Na meg ha nagyon elkeseredtem elővettem a polgár jog záróvizsgám anyagát és örültem, hogy már túl vagyok rajta és ahhoz képest az aktuális anyag nem is olyan sok :-) Sok sikert kolléga!

2018. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már nagyjából sínen vagyok, egyre könnyebben haladok végre. Most már csak drukkoljatok :)
2018. nov. 20. 10:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha bárkit érdekelne, sikerült :D köszi a tanácsokat :)
2018. dec. 6. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Grat! :D
2018. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj, nekem jövő héten lesz az utolsó, de már nagyon kivagyok :(
2018. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!