Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobban sikerül...

Mit tegyek hogy jobban sikerüljön a dolgozatom?

Figyelt kérdés

Holnap írunk fizikából

Hát mit ne mondjak nem az erősségem,de sokat tanultam úgy érzem mindent megtettem

De van olyan trükk amivel jobb dolgozatot írhatnék?(tegyük fel egyél előtte egy csokit)

Tehát amitől jobban megy majd a gondolkodás

Puskázás nem érdekel

Azért félek ennyire mert olyan tanárúrt kaptunk akitől fél mindenki

És én nagyon stresszes vagyok ami sokszor rá megy a dolgozatomra



ui: remélem érthető és bocsi ha nem jó témában tettem feel:D



2019. márc. 12. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha olyan témából írtok, amiben sok a számolás, akkor sokat segíthet, hogyha otthon gyakorolsz párat. Ha sikerélményed van, akkor magabiztosabb leszel a dolgozat közben is. Ha pedig az elméletet szeretnéd bebiztosítani, akkor mondd fel valakinek, vagy kérd meg a szüleidet, hogy a tankönyvből tegyenek fel a témához kapcsolódó kérdéseket, hogyha olyan a könyvetek. Dolgozat előtt akár szőlőcukrot is ehetsz. Egyébként a tanárok is csak ember, kilencedikben én is rettegtem a kemia tanáromtól, s ez rá is ment az első dolgozatomra, de tudatosult bennem pár hónap után, hogy a szigorúság sokszor a diák előnyére válik. Ha nem erősséged a fizika, akkor próbálj meg kitűzni magad elé egy reális célt. Tegyük fel, hogy az előző dolgozatod hármas lett, akkor most legyen az a cél, hogy egy jeggyel jobbat írj. Sok sikert! :)
2019. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!