Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BGF-en vagy Debreceni...

A BGF-en vagy Debreceni Egyetemen szerzett gazdálkodás és menedzsment diploma ér többet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy a BGF-es

Miket jelöltél még meg? mert én is erre a szakra megyek csak máshova

2010. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!

BGF-et jelöltem elsőnek, utána meg Debrecent,majd Szeged.

te?

2010. júl. 3. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
A Corvinusos. Inkább azt jelöld elsőnek, ne ezeket a bohócsulikat... :S
2010. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát azért a BGF-et sem kellene lenézni....bohócsuli hagyjuk már....
2010. júl. 3. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Bohócsuli, pont a debreceni és a BGF...ekkora hülyeséget.

Egyébként én a BGF-et jelöltem be és Debrecent, pont ezeket a szakokat, nekem a BGF az első, az számít neves sulinak gazdasági területen elsősorban.

2010. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán be sem kellett volna jelölni a gazdálkodás és menedzsmentet. Az országban kb 28 egyetemen oktatják, mind nappali mind levelezős képzésben, és egy egy indulo szakon legalább 160-an kezdenek. Na innentől kezdve miről beszélünk?....
2010. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18:18-as vagyok, még annyi, hogy nem kellene így lenézni egy másik egyetemet, mert te éppen nem oda jársz... Én Debrecenben vagyok, és imádom.
2010. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!