Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szobatársammal...

Mit csináljak a szobatársammal, ha nem hajlandó takarítani és nagyon büdös?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kollégista vagyok, kétfős szobában. A szobatársam mindig összekoszolja előttem a fürdőt és a kajáival bebüdösíti a szobát. Ha megkérem, hogy kicsit tegye rendbe, vagy legalább takarítsunk ki együtt, nem hajlandó, valamivel kimenti magát. Pedig tanulni soha nem szokott, szóval nem azért kimerült. Sajnos én nem vagyok elég agresszív, hogy kényszerítsem, de amikor felemelte a hangom, az sem érdekelte. Mit tudnék kezdeni vele? Szeretnék valami kulturált megoldást találni, de nem jut eszembe semmi. Már sírni tudnék, olyan soká lesz még vége a félévnek (és nyáron is fent maradunk, én dolgozni, ő meg csak a "szabadság" miatt).


2019. márc. 16. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha középsulis vagy szólj a nevelőnek,ha nem akkor meg pakolj te össze. Muszáj határozottnak lenni egyetemista vagy. A masik megoldas az hogy átkérted magad egy masik szobába vagy kollégiumba és ezt a félevet kibírod.
2019. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló problémák után mondom, hogy a megoldás a szobatárs-csere.
2019. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!